Yalıtım

NH / Armaflex, denizcilik endüstrisinde kullanım için onaylı ve sertifikalı, halojen içermeyen teknolojiye sahip esnek, elastomerik yalıtım malzemesidir.
Yangın durumunda asgari miktarda duman ve zehirli madde emisyonuna sahiptir, çevre dostu bir yalıtım malzemesinin tüm gereksinimlerini karşılar.

 

NH / Armaflex
NH / Armaflex
NH / Armaflex
NH / Armaflex Özellikleri;

• Yangın durumunda çok daha düşük miktarda asit gazı oluşumu.

• İnsanlar ve ekipman üzerindeki korozif ve toksik etkisi azaltılmıştır.

• Denizcilik ve Ulaştırma uygulamalarına dair özel onaylara sahiptir.

• Halojenlerin sebep olduğu ve paslanmaz çeliklerde görülen Gerilimli Korozyon Çatlağı oluşumuna karşı korumaya yardımcı olur.

İklimlendirme, soğutma ve proses ekipmanlarına ait boru, havalandırma kanalları ve bağlantı elemanları için yoğuşmayı önler, enerji tasarrufu sağlar. NH / Armaflex, kapalı hücre yapısına sahip bir malzeme olarak su buharı difüzyonunu korur ve düşük ısı iletkenliği gibi esnek yalıtımdan beklenebilecek tüm özelliklere sahiptir. IMO sertifikalı, UL onaylıdır.

Ekipman yalıtımında elastomerik kauçuk köpüğünün mucidi ve özel tasarlanmış köpüklerin önde gelen üreticisi olarak Armacell, yıllardır innovatif ve güvenilir bir yaklaşımı ön planda tutarak müşterileri için sürdürülebilir değerler oluşturan ısıl, akustik ve mekanik çözümler sunmaktadır. Armacell ürünleri küresel enerji verimliliğine önemli derecede katkı vererek dünyada fark yaratmaktadır.

SODEX İstanbul 2021

29 Eylül - 2 Ekim 2021
isk sodex 2019 300x250