Geçiş kontrol sistemleri arasındaki en güvenli çözüm olan iris tanıma, Sensormatic’in yeni ürünü CMITech EF-45’le kuruluşlar için çok daha ekonomik hale geliyor. Kullanım ve kurulum açısından da iris tanımayı çok daha pratik hale getiren bu çözüm, yüz konumlama özelliğiyle 35 ile 45 santimetrelik mesafede sıra dışı bir kullanım kolaylığı sunuyor.

Devamını oku...

Bosch, Bina Entegrasyon Sistemi ile Milestone entegrasyonunu, tüm XProtect versiyonlarını dahil edecek şekilde geliştirdi. Bu entegrasyon, alarm ve güvenlik yönetimi gibi bina yönetim işlevlerini tek bir platformda birleştiren çözümler sunuyor.

Devamını oku...

Gelişmiş bellek teknolojisinin dünya lideri Samsung Electronics sektördeki en büyük kapasiyteye sahip katı hal sürücüsünü (SSD) piyasaya sürdüğünü açıkladı. “PM1633a” adı verilen SSD,15.36 terabayt (TB) kapasiteye sahip.

Devamını oku...

EEC, Amerikalı yeni iş ortağı S2 Security Güvenlik Yönetimi Sistemlerini tanıtmak için 17 Şubat 2016’da The Marmara Taksim Oteli’nde bir seminer düzenledi. Türkiye’nin önde gelen firmalarının Güvenlik ve IT Müdürlerinin katıldığı seminer büyük ilgi gördü.

Devamını oku...

Bosch Güvenlik Sistemleri, patlama tehlikesi olan ortamlarda güvenle çalışabilen yeni EXTEGRA IP 9000 FX kamera ailesini pazara sundu. Bu kameralar, -50°C ile +60°C arası sıcaklık şartlarında, düşük aydınlatma koşullarında, uzak mesafe görüşlerinde ve nemli/tozlu ortamlarda bile yüksek görüntü kalitesini koruyor. Bu özellikleri sayesinde yanıcı maddelerin üretimi sırasında ortaya çıkan gaz, buhar, toz ve bulutların bulunduğu ortamlar için en ideal kamera sistemi olarak tercih ediliyor. EXTEGRA IP 9000 FX kameralar, yağ ve gaz, kimyasal, petrokimyasal, gübre ve farmasötik gibi sanayi uygulamaları için ideal bir sistem sunuyor.

Devamını oku...

ABB-free@home®’un mobil cihazlarda da kullanılabilecek ücretsiz uygulaması ile aydınlatma, ısıtma ve jaluzi kontrolü gibi evinize konfor getirecek otomasyon sistemini kullanarak maksimum konfor ve güvenliğin keyfini çıkarın. Aydınlatma, ısıtma, jaluzi veya interkom sistemi en basit haliyle profesyonel bir şekilde kontrol edilebilir.  Sezgisel anahtar, dokunmatik panel veya mobil uygulama kullanarak, koltuğunuzdan veya bulunduğunuz yerden akıllı telefonunuz ile her şeyi kontrol edin.

Devamını oku...

29 Temmuz’da Microsoft’un dağıtıma sunduğu Windows 10 güncellemesi,  “güvenli olacak mı?” sorusuna, Türkiye’nin Bilgi Güvenliği alanında gelişmiş ülkeler düzeyinde hizmet veren BT Risk şirketinin sahibi Fatih Emiral, konu ile ilgili bir makale yayınladı.

Devamını oku...

Bosch Güvenlik Sistemleri, Meksika'nın başkenti Mexico City’deki yeni bina kompleksi Capital Reforma için kapsamlı bir güvenlik çözümü sundu. Lüks restoranların ve ofis binalarının yer aldığı, halka açık sanat sergilerinin gerçekleştirildiği turistik bir bölgede yer alan Capital Reforma kompleksi, aynı zamanda, geçit törenlerinin yapıldığı geleneksel bir kutlama alanı olarak da biliniyor. Her biri 108 metre uzunluğunda 2 yüksek gökdelene ev sahipliği yapan kompleks, 30 bin metrekarelik ofis, 140 bin metrekarelik lüks konut alanı ve yaklaşık 2 bin metrekarelik otopark alanından oluşuyor.

Devamını oku...

18-20 Ocak 2015 tarihleri arasında Dubai'de gerçekleşecek olan INTERSEC 2015 Fuarı'nda, Ticaret ve Bilgi Güvenliği, Ülke Güvenliği ve Asayiş, Yangın ve Kurtarma, Emniyet ve Sağlık alanlarındaki en son teknolojiler sergilenecek.
Bosch Güvenlik Sistemleri, tüm güvenlik, emniyet ve iletişim ürünleriyle birlikte stadyumlar, havaalanları, enerji ve altyapı tesisleri ile oteller için sunduğu çözümleri, Saeed Salonu 1, S1-H18 standında sergileyecek.

Devamını oku...

Bosch Güvenlik Sistemleri, Kuveyt Ulusal Petrol Şirketi'nin (KNPC) tüm rafinerilerine IP tabanlı ve ağa bağlı genel seslendirme ve acil anons sistemleri çözümü sundu. KNPC temel olarak Kuveyt'te petrol ürünleri rafinasyonu ve gaz sıvılaştırma sektöründen sorumlu olup, ülke çapında üç rafineri işletiyor: Mina Abdullah Rafinerisi, Mina Al Ahmadi Rafinerisi ve Shuaiba Rafinerisi.

Devamını oku...

ISK - SODEX Istanbul 2019

INGAS 2019

ISAF İstanbul 2019