Pompa sektörünün köklü markası Masdaf, “pompa sektöründe enerjinin etkin kullanımı”na yönelik çalışmalarına devam ediyor. Geliştirdiği tasarruflu pompa teknolojileri ile işletmelerde tüketilen enerjiden %30’a varan oranlarda tasarruf imkanı sunan Masdaf, yatırımın 4-5 yıl gibi kısa bir sürede kendini amorti etmesini sağlıyor.

Devamını oku...

Grundfos, dünyanın su ve iklim sorunlarına çözüm bulmak ve insanların yaşam kalitesini artırmak amacıyla çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Tasarladığı su çözümleri ve kullanıcılarına sunduğu yeni nesil uygulamaları ile dünyayı etkileyen çözümler geliştirmeyi sürdüren Grundfos, Kasım ve Aralık aylarında düzenlediği toplam 10 farklı organizasyonda farklı profesyonel grupları bir araya getirdi.

Devamını oku...

Pompa sektörünün yenilikçi lideri Wilo, uzun yıllara dayanan benzersiz deneyimiyle iş ortaklarına yönelik eğitim seminerleri düzenlemeye devam ediyor. Wilo’nun eğitim uzmanları son dönemde verdikleri seminerlerde, temiz ve atık sular için kullanılabilir endüstriyel ürün gamına ve pompa teknolojileri konusuna odaklanıyor.

Devamını oku...

Pompa ve pompa sistemleri sektörünün teknoloji lideri şirketi Wilo, “Enerji Verimliliği Haftası” kapsamında pompalarda enerji verimliliği sağlayarak elde edilen kritik sonuçları açıkladı. Ürettiği yüksek verimli pompalar sayesinde CO2 emisyonlarını 50 milyon ton azaltan Wilo, yılda 1.8 TWh enerji tasarrufu sağlıyor. Wilo bu sonuçlarla küresel iklim hedeflerine ulaşılmasında önemli bir katkı sağlıyor.

Devamını oku...

Dünyanın lider su çözümleri üreticisi Grundfos’un dünyanın farklı ülkelerinden tesisatçıların katılımı ile gerçekleştirdiği Tesisatçı Şampiyonası’nın Türkiye finali tamamlandı. 100’e yakın tesisatçının bir araya geldiği yarışmada Adem Karakaya şampiyon oldu. Dünya finali mart ayında gerçekleşecek ‘Grundfos Tesisatçı Şampiyonası’nda Türkiye birincisi Karakaya, ülkemizi İtalya’daki finalde temsil edecek.

Devamını oku...

Pompa sektörünün inovatif markası Masdaf tarafından kurulan ve kurulduğu tarihten buyana birçok eğitim ve seminere imza atan Mas Academy, “Pompa Teorisi ve Pompalarda Enerji Verimliliği Semineri” ile Eskişehirli iş ortaklarıyla buluştu.

Devamını oku...

Pompa ve hidrofor teknolojileri alanında 35 yılı aşkın Ar-Ge, üretim ve uygulama deneyimine sahip olan ETNA sektöre ve son kullanıcıların hizmetine yeni EFP 11 serisi monofaze beslemeli, flatörlü, foseptik ve drenaj pompalarını sunmaktadır.

Devamını oku...

WIN EURASIA 2020

ICSG İstanbul 2020

SODEX Ankara 2020

30 Eylül - 3 Ekim 2020
isk sodex 2019 300x250

ERBIL BUILDING