Çevreci anlayışla dizayn edilen Masdaf Ukms serisi pompalar, kanalizasyon sularını ve endüstrilerdeki atık suları ortama koku yaymadan ve atık su sızdırmadan transfer ederek biyolojik hayatı ve insan sağlığını koruyor.

Devamını oku...

148 yıldır dünya çapında farklı ülkelerde faaliyet gösteren pompa sistemleri sektörünün öncü markası Wilo’nun çoğunluk hisselerine sahip olan Wilo Vakfı, merkezinin bulunduğu Almanya’daki Essen Üniversitesi Tıp Vakfı'nın koronavirüsü ile ilgili bilimsel araştırmalarına 30 bin Euro’luk bağışla destek oluyor. Wilo Vakfı, bu bağışla koronavirüs bağış inisiyatifine katılan ilk vakıf oldu.

Devamını oku...

Su teknolojileri alanında 40 yılı aşkın tecrübesiyle faaliyet gösteren ve yeniliklere öncülük eden ETNA; gelişmiş pompa özelliklerini inovatif teknoloji ile buluşturarak; kaliteli, güvenilir, enerji verimliliği yüksek, düşük işletme maliyetli ve çevreye duyarlı ürünler sunma vizyonu ile ilerleyerek Türkiye’de ve dünyanın pek çok ülkesinde tercih edilmekte ve güvenle kullanılmaktadır.

Devamını oku...

İzmir Bornova’da toplam 39.500 m² kapalı alana sahip MEV Koleji Bornova Eğitim Kampüsü projesinde yüksek enerji verimliliği ve kaliteye sahip ETNA ürünleri tercih edilmiştir. Milli Eğitim Vakfının yaklaşık 120 milyon TL’yi aşan bir yatırımla inşa etmeye başladığı bu yeni nesil eğitim kampüsünde anaokulu, ilkokul, ortaokul, anadolu ve fen lisesi kademelerinde toplam 1.868 öğrenciye eğitim verilecektir.

Devamını oku...

ETNA, 40 yılı aşkın üretim tecrübesi, uzman satış kadrosu ile ulusal ve uluslararası taleplere cevap verebilmek adına Türk Standartları Enstitüsü tarafından “Türkiye’nin Yangın Standardı” olarak belirlenen TS EN 12845 standardına ve Amerika Birleşik Devletleri’nin Ulusal Yangından Korunma Birliği NFPA’in NFPA 20 standardına uygun yangın pompası üretimini gerçekleştirmektedir. Gerek ulusal gerekse de uluslararası standartlara uygun ürünler üretme prensibi ETNA’nın başarısının altında yatan en temel yaklaşımdır.

Devamını oku...

Pompa sektörünün öncü markası Masdaf, “enerjinin etkin kullanımı”na yönelik çalışmalarına devam ediyor. Geliştirdiği verimli ve akıllı pompa teknolojileri ile endüstrilerde ve binalarda tüketilen enerjiden %30’a varan oranlarda tasarruf imkanı sunuyor.

Devamını oku...

İleri teknolojisi ile dünya kaynaklarını koruyan yeni nesil ürün, sistem, hizmet ve çözümler geliştiren Wilo, “Geleceğe Yön Ver” konseptiyle düzenlediği Vizyon Toplantısı’nda markanın gelecek vizyonunu, hedeflerini ve Türkiye’ye ilişkin 2025 stratejisini anlattı. Kıbrıs’ta düzenlenen toplantıda yetkili satıcıları ve servislerini bir araya getiren Wilo, dünyayı etkisi altına alan mega trendler ve Türkiye ekonomisindeki gelişmeler ışığında pompa sektörünün potansiyeline ve gelecekteki evrimine dikkat çekti.

Devamını oku...

Gelişmiş pompa özelliklerini inovatif teknoloji ile buluşturarak; kaliteli, güvenilir, enerji verimliliği yüksek, düşük işletme maliyetli ve çevreye duyarlı ürünler sunma vizyonu ile ilerleyen ETNA, Türkiye’de ve dünyanın pek çok ülkesinde tercih edilmekte ve güvenle kullanılmaktadır.

Devamını oku...

Aqua Therm Tashkent 2020

SODEX Ankara 2020

30 Eylül - 3 Ekim 2020
isk sodex 2019 300x250