Yenilikçi pompa çözümleri ile binalara, endüstrilere ve altyapı uygulamalarına değer katan Masdaf, 28 Haziran – 1 Temmuz tarihleri arasında İtalya’nın Milano şehrinde gerçekleşecek 42. Mostra Convegno Expocomfort Fuarı’na katılım gösterecek.

Devamını oku...

Masdaf bayileri, bu yıl “Birlikte Güçlüyüz” teması ile 6-7 Haziran’da İstanbul’da düzenlenen bayi toplantısında bir araya geldi. 6 Haziran’da Masdaf Yönetim Kurulu Üyesi Denizhan Polatoğlu ve Masdaf Genel Müdürü Vahdettin Yırtmaç’ın ev sahipliğinde düzenlenen toplantı Masdaf Tuzla Genel Müdürlük Binası’nda gerçekleştirildi.

Devamını oku...

Masdaf, 20-25 Haziran tarihleri arasında Almanya'nın Hannover şehrinde gerçekleşecek olan Interschutz Fuarı’nda; sanayiden konutlara, havaalanlarından limanlara kadar birçok alanda yüksek güvenlik sağlayan yangın pompası sistemlerini tanıtacak.

Devamını oku...

5 Haziran’da kutlanan Dünya Çevre Günü kapsamında açıklamalarda bulunan Masdaf Genel Müdürü Vahdettin Yırtmaç, pompa teknolojilerinin dünyadaki ve sanayideki enerji sarfiyatına yönelik dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Devamını oku...

Pompa sistemleri sektörünün öncü markası Masdaf, akıllı su temini teknolojileriyle farklı sektörlerde sürdürülebilir su yönetimini destekleyerek su kayıp ve kaçaklarını önlemeye devam ediyor. Pompa sistemlerindeki dijital çalışmalarıyla sektörde fark yaratan Masdaf, 18,5 Kw‘a kadar GenIO Motor Üstü Frekans İnvertörlerine entegre edilebilen “NM serisi Uçtan Emişli Norm Santrifüj Pompa” teknolojileri ile; su tedarik ve terfi merkezleri, sulama, drenaj işlemleri, endüstriyel ve domestik sıvı basma işlemleri için güvenilir, verimli ve çevreci çözümler sunuyor.

Devamını oku...

Sektörün dijital öncülerinden biri olan Wilo, akıllı ürün teknolojileri üzerine müşteri ve partnerlerine yönelik eğitim ve tanıtımlarına hız kesmeden devam ediyor. Dünya genelinde kamu ve özel projelerde fark yaratan çalışmalara imza atan Wilo, İSKİ Asya Terfi Merkezleri Şube Müdürlüğü yetkililerine, Endüstri ve Altyapı sistemlerine çözüm sunan ürün ve hizmetleri konusunda eğitim düzenledi. Özellikle temiz su uygulama çalışmaları, derin kuyu pompaları ve birçok ürün hakkında uygulamaların paylaşıldığı eğitim, Wilo Satış, İş Geliştirme ve Üretim departmanları tarafından gerçekleştirildi.

Devamını oku...

Lowara e-SVI serisi, daldırılabilir tip çok kademeli pompalardan oluşur. Uzun ömürlü, güvenilir bir sistem sunmak üzere tasarlanmıştır. IEC yüksek verimli motoru ve optimize edilmiş hidrolik tasarımı sayesinde sistemlerdeki enerji tüketimi ve işletme maliyetleri azaltılır.

Devamını oku...

Resmi kurum, müteahhit, son tüketici ve inşaat firmaları özelinde yapılan Method Resarch Company tarafından gerçekleştirilen Tüketici Satın Alma Alışkanlıkları Araştırma Raporunda Wilo, Türkiye’nin en çok tercih edilen pompa markası seçildi. Tek markayı seçme anketinde, hedef kitlenin yüzde 42’si Wilo’yu tercih ederken, Türkiye’de ilk akla gelen pompa markası da Wilo olarak belirtilmiş durumda. Resmi kurumların yüzde 58’i, üretici firmaların yüzde 67’si, müteahhitlerin yüzde 51’i ve mekanik yüklenicilerin yüzde 77’si de Wilo’yu tavsiye edeceklerini açıkladılar. Tercih sebebi olarak Wilo Pompa’nın ürün kalitesi özelliği ön plana çıkarken, bilinirliği ve beğeni oranı en yüksek marka olarak da tam not aldı.

Devamını oku...

Aqua Therm Tashkent 2022