Conflux Hazır Atık Su Terfi İstasyonu, sektörün uzman ve öncü isimlerinden Standart Pompa’nın ürettiği, özellikle ana atık su terfi hattından düşük kotlu yerler için ideal, pratik bir çözümdür. Kabin, dalgıç pompa veya pompalar, vanalar, seviye kontrol ekipmanları ve kontrol ünitesinden oluşan Conflux Hazır Atık Su Terfi İstasyonu, kanalizasyonu bulunmayan veya kanalizasyon sistemi tesis etmenin ekonomik olmadığı her yerde kullanılabilir.

Devamını oku...

İklimlendirme sektörünün öncüsü Alarko Carrier, elektrik dağıtım şebekelerinden uzak bölgelerde, şebekenin yetersiz veya aşırı düzensiz olduğu yerlerde su teminine çözüm sunan ECM (Elektronik Komütasyonlu Motor) teknolojisine sahip, fırçasız, daimi mıknatıslı rotorlu, dahili inverterli, DC motorlara sahip en son teknolojiyi temsil eden motor ve buna uygun tasarlanmış pompalara sahip yeni ürünü Güneş Enerjili Dalgıç Pompa 4TG Serisi'ni piyasaya sundu.

Devamını oku...

Güneş Enerjili Dalgıç Pompa 4TG Serisi. Alarko Güneş Enerjili Dalgıç Pompa Sistemleri, elektrik dağıtım şebekelerinden uzak bölgelerde, şebekenin yetersiz veya aşırı düzensiz olduğu yerlerde su temini amaçlı geliştirilmiş ECM (Elektronik Komütasyonlu Motor) teknolojisine sahip, fırçasız, daimi mıknatıslı rotorlu, dahili inverterli, DC motorlara sahip en son teknolojiyi temsil eden motor ve buna uygun tasarlanmış pompalara sahiptir.

Devamını oku...

Masdaf, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak adına yürüttüğü çalışmalara bir yenisini daha ekledi. “Masdaf Dünyaya İyi Gelecek!” mottosuyla iş ortakları ve çalışanları adına Unicef’in “Temiz Su, Her Çocuğun Hakkı!” kampanyasına 2 bin 500 adet “su arıtma tableti paketi” bağışında bulunan Masdaf, dünya genelinde ki 10 bin çocuğun bir günlük temiz su ihtiyacını karşıladı.

Devamını oku...

Savunma Sanayii Başkanlığı, Milli Savunma Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığı’nın katılım ve destekleriyle düzenlenen Saha Expo 2021 Savunma, Havacılık ve Uzay Sanayi Fuarı’nda 480'e yakın firma geliştirdiği teknolojileri sergiledi.

Devamını oku...

Grundfos yeni projelere değer katacak akıllı çözümlerini iş ortaklarıyla paylaşmaya devam ediyor. Grundfos Ticari Binalar ekibi, 8 Kasım haftasında Sosyal Güvenlik Kurumu İnşaat ve Emlak Daire Başkanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü İnşaat ve Emlak Daire Başkanlığı, Türksat Genel Müdürlüğü ve AYGM’de düzenlediği seminerlerde iş ortaklarına akıllı su teknolojilerini anlattı.

Devamını oku...

150 yıllık tecrübesiyle pompa sektöründe sürdürülebilir çözümler sunan Wilo’nun Türkiye Genel Müdürlüğü görevine Altuğ Arkaya atandı. Wilo Grup Gelişen Pazarlar Bölgesi Grup Başkan Yardımcısı Arkaya, sahip olduğu birikim ve deneyim çerçevesinde markanın Türkiye faaliyetlerine de liderlik edecek.

Devamını oku...