ABB Dinamik Montaj Paketi, son montaj uygulamalarının otomatikleştirilmesindeki eksik olan son parçayı tamamlamaktadır.
Yeni kuvvet kontrol sensörleri, robotların son montaj sırasında üstlendiği görevleri doğru bir şekilde gerçekleştirmesini sağlayarak verimliliği, ergonomiyi ve kaliteyi geliştirir.

Devamını oku...

Verimli akıllı oda teknolojisine olan talep artmaya devam ederken ABB, dokunmatik teknolojisine sahip sezgisel KNX oda kontrol cihazını tanıttı.
Analistler (1) 2025 yılına kadar dünya çapındaki IoT cihazlarının sayısının 75 milyarı aşacağını tahmin ederken, ABB akıllı bina kontrolünü her zamankinden daha akıllı ve kolay hale getirmek için yenilikler yapmaya devam ediyor.

Devamını oku...

ABB, SCARA robotlarını bilgisayardan kontrol etme yeteneğine sahip olarak RobotStudio®'yu genişletiyor.
RobotStudio’nun yeni Robot Control Mate eklentisi, kullanıcıların doğrudan dizüstü ve masa üstü bilgisayarlarından SCARA robotlarına kolayca erişe-bilmelerini ve çalışabilmelerini sağlar.

Devamını oku...

ABB, Kolay Programlama Sihirbazı yazılımı ile robot programlamayı daha sezgisel hale getirir. Kolay Programlama, robotların özel bir eğitim almadan kurulumu, programlanması ve çalıştırılmasını kolaylaştırır ve ilk kez robot kullanacakların otomasyonu uygulamalarındaki engellerini azaltır.

Devamını oku...

NaveoPro® sistemi, müşterilerin tüm acil aydınlatma kurulumlarını yeni bir mobil uygulama ile kurmalarını, bakımlarını yapmalarını ve tam olarak kontrol etmelerini sağlıyor. Bu, tüm sistemler hakkında gerçek zamanlı bir genel bakış sunarak zamandan tasarruf, daha iyi bakım planlaması ve artırılmış bina güvenliği sağlıyor.
ABB’nin en yeni izleme sistemi olan NaveoPro®, acil durum aydınlatma sistemlerini tek bir mobil cihazdan kurmak, izlemek ve korumak için şeffaf ve proaktif bir yol sunuyor.

Devamını oku...

ABB Robotik, dijital hizmetleri müşterilerinin üretimine yardimci olmak için ücretsiz sunuyor
Covid-19 salgını göz önüne alındığında, ABB’nin Robotik ve İmalat Otomasyonu Bölümü önemli yazılım hizmetlerini ücretsiz olarak sunma kararı aldı. Bu şekilde ABB, müşterileri ve partnerlerinin üretim hatlarının çalışmaya devam etmesine yardımcı olacak ve birçoğunun evden çalışırken işletmelerin faaliyetlerini sürdü-rebilmesini imkan sağlayacak.

Devamını oku...

 

• ABB, Covariant Yapay Zeka ( AI ) teknolojisi ile dağıtım ve e-ticaret sektörlerinde genişlemeyi hızlandırıyor.
• Covariant, akıllı robot teknolojilerini birlikte geliştirmek ve lider bir Yapay Zeka (AI) ortağı bulmak için ABB’nin açtığı küresel yarışmanın kazananı.
• Silikon Vadisinde bir start-up Şirketi olan Covariant’ın en yeni Yapay Zeka (AI) yazılımı, ABB'nin tamamen otonom bir kavrama çözümü sunmasını sağlar
• Lojistik sektörü için yapılan İlk Yapay Zeka (AI) çözümü halihazırda Hollanda’da Active Ant e-ticaret gerçekleştirme merkezinde kurulmuş ve öğrenmeye devam etmektedir.

Devamını oku...

Zero Build 2020

Aqua Therm Tashkent 2020

SODEX Ankara 2020

30 Eylül - 3 Ekim 2020
isk sodex 2019 300x250