Türkiye radyant ısıtma pazarında %65 pazar payına ulaşan ve açık ara pazar lideri olan Çukurova Isı, projelendirmeden devreye alma sürecine kadar her aşamada %100 müşteri memnuniyeti hedefliyor. 1991 yılında endüstriyel ısıtma alanında hizmet vermek üzere kurulan Çukurova Isı, günümüze kadar alanında uzman birçok firmanın Türkiye mümessilliğini üstlenmekle birlikte 2002 yılından buyana radyant ısıtıcı ve infrared Isıtıcıların üretim faaliyetlerini sürdürüyor.

Devamını oku...

Sıcaklıkların yükselmesi iklimlendirme sektöründe online satışları hareketlendiriyor
Daikin Türkiye CEO'su Hasan Önder, 'Sıcaklıkların yüksekliği doğru orantılı olarak talebi artırıyor. Bu süreçte özellikle tüketicinin evden çıkmadan istediği ürüne ulaşabiliyor olması önem arz ediyor' dedi.

Devamını oku...

Makale: Prof. Dr. Seyhan Uygur Onbaşıoğlu, Istanbul Technical University / NEWTON GELMEDİ, HEISENBERG'İ BİLMİYORUZ, BİZ BURADAYIZ

Salgının başında, henüz küresel niteliği söylenmeden, Dünya Sağlık Örgütü tarafından 'pandemi' açıklaması yapılmadan önce, 15 Mart 2020'de şunları yazmışım:

Devamını oku...

Ankara'nın en prestijli konut projelerinden Avend Beytepe de Viessmann yoğuşmalı kazanlarını tercih etti. Avend Beytepe Konutları, yoğuşma tekniğinin öncüsü, iklimlendirme ve enerji sektörünün lider markası Viessmann’ın yer tipi yoğuşmalı Vitocrossal 200 kazanları ile ısıl konfora kavuşuyor.

Devamını oku...

Soğutma, ısıtma ve havalandırma sektörünün öncü markalarından Bosch Termoteknoloji’nin Nisan ayında pazara sunduğu ticari klima sistemleri Air Flux VRF’nin tüm özellikleri yeni web sitesinden incelenebiliyor ve teklif alınabiliyor.

Devamını oku...

İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri, çatı tipi klimalarda dünyada Eurovent sertifikasına sahip 7. firmadır. Eurovent sertifikası için her sene seçilen bir modele akredite bir laboratuvarda 6 ana kriter için testler yapılır. İmbat, bu testlerin 6’sından da tam not almanın ve bu başarıyı yüzde yüz yerli tasarım ve sermayeyle göstermenin gururunu yaşamaktadır. İmbat, Eco Design kriterlerine uygun üretilen yüksek verimli çatı tipi klima cihazlarıyla hem projelere hem de dünyaya kazanç sağlar.

Devamını oku...

Tüm dünyayı etkileyen Covid-19 (Koronavirüs) salgını ile birlikte ortak yaşam alanlarımız olan evlerimizin yanı sıra restoran, ofis, kreş, kuaför, hastane, muayenehane, fabrika, mağaza, AVM, sinema gibi insanların bir arada bulunduğu ve sürekli sirkülasyonun olduğu kapalı ortamların hava kalitesinin sağlanmasında artık yeni uygulamalar gerekecektir. Form Şirketler Grubu iştiraki Form Endüstri Tesisleri’nin İzmir’deki fabrikasında %100 yerli olarak üretilen Neffes Antiviral Hava Temizleyici, sahip olduğu HEPA 13 filtre dahil 4’lü filtre yapısı ve UV-C sterilizasyon teknolojisi ile kapalı ortam havasında bulunan partikül ve mikroorganizmaları %99,9 oranında yakalıyor.

Devamını oku...

Bosch Termoteknoloji, Mayıs ayında hayata geçirdiği avantajlı klima bakım kampanyası ile klima bakımının önemine dikkat çekmeye devam ediyor. Kampanya kapsamında kullanıcılarına önemli bir indirim sunan şirket, KDV oranında yaşanan değişiklik sebebiyle yeni fiyat listesini açıkladı.

Devamını oku...

DemirDöküm, iklimlendirme sektörünün iddialı, yenilikçi ve prestijli sadakat programı DemirClub ile iş ortaklarına kazandırmaya devam ediyor. İçeriği ve sağladığı avantajlarla iş süreçlerinde yeni bir dönem başlatan DemirClub'ın hediye havuzunda en yüksek puana sahip olan 2020 model ticari araç hediyesi, kazanan iş ortağına teslim edildi.

Devamını oku...

Vaillant Türkiye, 2019 yılında başlattığı “Benchmark” eğitimlerinin ikincisini COVID-19 pandemisi nedeniyle online olarak gerçekleştirdi. Üç gün süren satış ekibine yönelik eğitimlere bölge satış departmanında görevli çalışanlar, bölge müdürleri, tüketici kulüp ve pazarlama departmanı çalışanları katıldı.

Devamını oku...

Zero Build 2020

Aqua Therm Tashkent 2020

SODEX Ankara 2020

30 Eylül - 3 Ekim 2020
isk sodex 2019 300x250