İklimlendirme sektörünün lider markası Daikin, sektöre yön veren buluşları ve geniş ürün gamıyla tüketicilerin gözdesi olmaya devam ediyor. Geçen yıl Daikin Premix Kombi ile ısıtma sektörüne ezber bozan bir giriş yapan Daikin Türkiye, bu yıl da Condense ile başarısını yukarılara taşıyor.

Devamını oku...

Isıtma-soğutma sektörünün global oyuncusu Vaillant Group’un, Türkiye’deki genel müdürlük ofisi yeni adresine taşındı. Brüt 5 bin 940 metrekarelik bir alana yayılan yeni genel müdürlük binasında modern yaşam ve çalışma alanları bulunuyor.

Devamını oku...

İçme suyu dağıtım kurumlarının sorumluluğu yapılara alt yapının getirilmesi, suyun ulaştırılması, kurulu sistemin sağlıklı işletilmesi gibi konularla ilişkilidir. Suyun yapıya girmesi, sağlıklı ve güvenli su kullanımı sağlanması ise mekanik bir süreçtir. Bu sürecin doğru ürünlerle planlaması ve yöneltilmesi son derece önemlidir.

Devamını oku...

Eurovent sertifikalı ürünleriyle Amerika ve Asya kıtasındaki etkinliğini arttırmayı hedefleyen MGT Filtre, 14-16 Ocak 2019 tarihleri arasında düzenlenen AHR Expo Atlanta ve 13-15 Şubat tarihleri arasında Pakistan Karaçi’de düzenlenen HVAC Expo fuarına katıldı.

Devamını oku...

İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği İSKİD'in 14. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Ozan Atasoy'un ev sahipliğinde İSKİD Genel Sekreteri Zeki Özen'in katılımıyla düzenlenen Basın Toplantısı 15 Şubat 2019 cuma günü yapıldı. Geçmiş dönem sektör değerlendirmesi yapılırken 2019 yılı öngörüleri paylaşıldı. iklimlendirme ve soğutma sektörünün dünü, bugünü ve geleceği konuşuldu. Yoğun bir katılım ile gerçekleşen Basın Toplantısı'nda 14. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Ozan Atasoy, "güçlü katılım için teşekkür ediyorum, bir aile gibi olan sektörümüzün firmaları, dernekleri ve siz basın kuruluşlarımızla elimizi taşın altına koyarak çalışıyoruz" dedi.

Devamını oku...

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) 13-15 Şubat tarihleri arasında Pakistan Karaçi’de düzenlenen HVAC Expo’ya katıldı. Karaçi, Lahor ve İslamabad’da her yıl dönüşümlü olarak gerçekleştirilen HVAC Expo’da Türk firmaları ilgi odağı oldu.

Devamını oku...

Bosch Termoteknik, sektörün ilk klima sistemleri tasarımı ve ürün seçim programı AirSelect’i kullanıcılara sundu. Online ya da Web tabanlı klima sistem tasarımı ve ürün seçim programı Bosch AirSelect, kullanıcıların hem hayatını kolaylaştırıyor hem de onlara farklı bir tecrübe sunuyor.

Devamını oku...

Aqua Therm Tashkent 2019

27 Şubat-01 Mart 2019
Aqua 300 230 EN

teskon + SODEX İzmir 2019

ICSG İstanbul 2019

ICCI 2019

ISK - SODEX Istanbul 2019

INGAS 2019