Bugüne kadar konuttan otele kadar pek çok önemli projenin iklimlendirmesinde çözüm ortağı olan Daikin, şimdi de Arke Yapı AŞ tarafından İstanbul Yenibosna’da yapımı süren, Millenium West İstanbul projesinde yer alıyor. Kullanıcılarına sağladığı yüksek konforun yanı sıra, düşük yatırım ve işletme maliyeti sunan çevre dostu cihazları ile Millenium West İstanbul Hotel projesinin iklimlendirme çözüm ortağı olan Daikin, bütün bu avantajlarıyla beraber tasarruf da sunuyor.

Devamını oku...

Vaillant Türkiye, nesli tükenme tehlikesi altında olan küçük akbabalarla ilgili farkındalık yaratmak amacıyla hayata geçirdiği iletişim kampanyası ile 17 milyon kişiye ulaştı. Vaillant Türkiye Pazarlama Direktörü Hazım Bumin, “Sosyal medya hesabı ve web sitesi ile küçük akbabalar hakkında bilgi vermeyi, göç yolları ve yaşadıkları sorunlar hakkında farkındalık yaratmayı hedefliyoruz. İletişim kampanyamız ile Küçük Akbabaları Koruma Projesi’ne destek vermeye devam edeceğiz” dedi.

Devamını oku...

İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri, 2-5 Ekim 2019 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşen ISK-Sodex Fuarı’nı başarıyla tamamladı. İmbat, yenilikleriyle, teknolojisiyle ve imza attığı ilklerle dolu dünyasına açtığı farklı pencerelerle, fuar süresince yoğun ilgi topladı.

Devamını oku...

Türkiye’de %100 yerli sermaye ile inovatif ısı teknolojileri üreten MİMSAN, 2-5 Ekim tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen ISK-Sodex 2019 Fuarı’nda çevreci ve inovatif ısı teknolojilerini tanıttı. MİMSAN, ziyaretçilerden yoğun ilgi gören standında nesnelerin interneti (IoT) teknolojisini kazanlara taşıyan yeni ürünü “Premix Tam Yoğuşmalı Yer Tipi Kazan” ile “Multi Yakıt Serisi Katı Yakıtlı Kazan Teknolojilerini” tanıttı.

Devamını oku...

Systemair HSK, Avrupa’nın en büyük iklimlendirme sistemleri fuarlarından olan ISK-SODEX’te bu yıl da fuardaki stant alanında ürün ve çözümlerini ziyaretçileriyle buluşturdu. 2-5 Ekim tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen ISK-SODEX İstanbul 2019 Fuarı’nda yeni dijital çözümlerini ve sürdürülebilirlik anlayışını ziyaretçileriyle paylaştı.

Devamını oku...

INGAS 2019

ERBIL BUILDING