MTMD HakTalebi Komisyonu'nun 19 Nisan 2018 tarihinde düzenlediği, “Mekanik Tesisat Sözleşmeleri, Keşif Özetleri ile İlgili Öneri ve Eleştiriler” konulu Mini Çalıştay, Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel'de gerçekleşti.

Devamını oku...

Bosch Termoteknik, 2017 yılının en başarılı ilk 10 yetkili servisi ile Budapeşte’de 05-07 Nisan tarihlerinde bir araya geldi. İş ortakları ile Bosch Termoteknik Budapeşte ofisinde gerçekleşen toplantılarda Türkiye ve Ortadoğu Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Nazif Özakıncı, Satış Sonrası Hizmetlerin Türkiye ve dünyadaki gelecek trendlerini ve yeni iş modellerini anlattı.

Devamını oku...

İklimlendirmenin Japon devi Daikin, Avrupa Tasarım Merkezi (EDC) ve Türkiye'deki Ar-Ge merkezinin birlikte tasarladığı ve küçük boyutlarıyla ısıtmayı yeniden şekillendiren Daikin Premix Tam Yoğuşmalı Kombi hem IF Tasarım Ödülü’nü hem de Red Dot Tasarım Ödülü’nü birden kazanarak üstün tasarım kalitesini kanıtladı.

Devamını oku...

Isıtma ve su ısıtma ihtiyaçlarına yönelik multi-enerji çözümleri sunan CHAFFOTEAUX, ARİSTON THERMO GROUP bünyesinde Türkiye pazarında büyümeyi hedefliyor. 18 Nisan 2018 tarihinde Chaffoteaux’un Türkiye Distribütörü Energypark A.Ş. Hizmet Binası açılışı gerçekleşti. Şerifali Ümraniye'de ki Energypark A.Ş.'nin açılışında davetli sektör duayenleri ve Şirket Yöneticileri açılış kurdelesini kestiler. 100 yılı aşkın bir deneyime sahip Fransa merkezli ısıtma markası CHAFFOTEAUX; çevre koruma ve enerji tasarrufu açısından en son teknolojik yenilikleri ile üretilen eko-verimli, çok enerjili ürün gamı ile Türkiye pazarına girdi.

Devamını oku...

Bosch Termoteknoloji; Partner Program üyeleri için “Termoteknolojinin Geleceği” adı altında toplantılar düzenliyor. Bu toplantıların ilki Elazığ ve çevresindeki illerdeki üyelerin katılımıyla gerçekleşti. Buluşmalar Türkiye’nin 4 farklı ilinde daha yapılacak.

Devamını oku...

Vaillant’ın tam yoğuşmalı ürün gamı ve Green IQ ürünü “ecoTEC Exclusive” gerçekleştirilen basın toplantısı ile tanıtıldı. Halihazırda ecoTEC Plus, ecoTEC Pure, ecoTEC Pro, ecoFIT Start’tan oluşan yoğuşmalı ürün gamı ile kullanıcılarına ulaşan Vaillant Türkiye, gelecek ay pazara sunacağı ve Green IQ felsefesiyle tasarladığı ecoTEC Exclusive multi yoğuşmalı kombi ile diğer kombilere oranla daha fazla tasarruf sağlayarak ön saflarda yerini alacak.

Devamını oku...

AVRUPA Birliği (AB) ülkelerinde yürürlüğe giren “Energy Related Products-ErP” yönetmeliği 21 Nisan’da Türkiye’de de uygulamaya alınıyor. Vaillant, 3 yıldır Avrupa’da kazandığı deneyimi Türkiye’ye de taşıyor. Yeni dönemde Vaillant Türkiye, enerji tasarrufu sağlayan yüksek teknoloji ürünleri ile tüketicisine ve Türkiye ekonomisine destek veriyor. Vaillant Group Türkiye CEO’su Alper Avdel, yeni yönetmelikle hane başına yıllık ısıtma giderinin yaklaşık 500 TL düşmesini beklediklerini, böylelikle Türkiye’nin yıllık enerji tasarrufunun da ortalama 1 milyar doları bulacağını söylüyor.

Devamını oku...

ICSG İstanbul 2018

ISAF İstanbul 2018