İş ortaklarına birçok alanda katma değer yaratan DemirDöküm, Gastechnics ve Başkent Doğalgaz iş birliğiyle düzenlenen Başkent Doğalgaz Sertifikalı Tesisat Firmaları 2019-2020 Eğitim Programı’nın sponsorları arasında yer aldı. Program kapsamında Vaillant Group Türkiye Teknik ve Eğitim departmanı katılımcılara, “Isıtma Sistemlerinde Yeni Teknolojiler” konulu eğitim verdi.

Devamını oku...

Elginkan Topluluğu çatısı altında 30 yılı aşkın süredir iklimlendirme sektörünün en güçlü markalarından biri olarak faaliyetlerini sürdüren E.C.A., oda termostatı aracılığıyla cep telefonundan kumanda edilebilen Proteus Premix kombi ile kullanıcısına 5 yıl garanti sözü veriyor. Ergonomik tasarımın yanı sıra düşük atık gaz emisyonu ve enerji verimli sirkülasyon pompası ile daha az enerji tüketiminin yolunu açan Proteus Premix, ErP yönetmenliğine uygun, A enerji verimlilik sınıfıyla sürdürülebilir dünyaya katkı sağlıyor.

Devamını oku...

DemirDöküm, İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Yatırım Kulübü tarafından bu yıl 8'inci kez gerçekleştirilen Pazarlama ve Finans Zirvesi'nin Altın Sponsor'u oldu. "İlham Burada, Sen Neredesin?" mottosuyla düzenlenen, iş, sanat ve spor dünyasının ünlü isimlerini bir araya getiren etkinlikte DemirDöküm Yönetim Kurulu Üyesi Erdem Ertuna, DemirDöküm’ün 65 yıllık başarı hikayesini öğrencilerle paylaştı.

Devamını oku...

Daha önce birçok farklı Avrupa Birliği ülkesine ihracatı yapılan Doğu İklimlendirme’nin ev tipi ısı geri kazanım cihazları İspanya’ya da ihraç edilmeye başlandı. Kasım ayı itibariyle üretimi tamamlanan ilk parti siparişin sorunsuz bir şekilde sevkiyatına geçildi.

Devamını oku...

NPPES 2020

WIN EURASIA 2020

ERBIL BUILDING