İklimlendirme sektörünün en köklü markası olan DemirDöküm, koronavirüs sürecinde müşterilerine kesintisiz hizmet sunmaya devam ediyor. Servis çalışanları için üst seviyede önlem alan DemirDöküm, çağrı merkezi ve WhatsApp uygulaması üzerindeki keşif destek hattından “EvdeKal” sürecinde de müşterilerine kesintisiz ısı konforu sunuyor.

Devamını oku...

İklimlendirme sektörünün öncü markası Daikin’in CEO’su Hasan Önder, Dünya Sağlık Örgütünün Corona virüs salgınını pandemi ilan etmesiyle ekonomide ve çalışma koşullarında meydana gelen gelişmeleri kamuoyu ile paylaştı.

Devamını oku...

Düşük enerji tüketimi ve çevresel duyarlılık, iklimlendirme sistem seçiminde de en önemli tercih kriterleri arasında yer alıyor. Verimliliği, sürdürülebilir olmanın temel unsuru olarak gören Aldağ A.Ş., bu sayede azalan kaynak kullanımını ise çevresel duyarlılığın bir parçası olarak değerlendiriyor. ALDAĞ A.Ş. AR-GE Merkezi, bu anlayışla geliştirdiği yeni nesil klima santrali ile sektörde bir ilke daha imza atarak Avrupa’nın EUROVENT’ ten en yüksek derecelerle TB1 (Isı Köprüsüzlük) belgesini alan firması oldu.

Devamını oku...

REHVA COVID-19 kılavuz belgesi, 3 Nisan 2020 (Bu belge 17 Mart’da yayımlananı günceller, güncellemeler gerektiği şekilde takip edilecektir)
Koronavirüs hastalığı (COVID-19) virüsünün (SARS-CoV-2) işyerlerinde yayılmasını önlemek için bina hizmetleri nasıl çalıştırılır ve kullanılır.

Devamını oku...

2003 yılında Anadolu BİL Meslek Yüksekokulu adıyla kurulan, Türkiye'nin ilk vakıf meslek yüksekokulu olan ve 2007 yılında kuruluşunu tamamlayan İstanbul Aydın Üniversitesi toplam 500 bin metrekareyi bulan kampüs alanı üzerinde yeni yapılan, yaklaşık 80.000 m2 alana sahip T blok ile yerleşkeyi öğrenciler için daha ileri bir seviyeye getirecek.

Devamını oku...

İSKİD, COVID-19 salgınının iklimlendirme ve havalandırma sektörüne etkisini belirleyebilmek amacıyla, üyelerine yönelik anketler düzenliyor. Anketlerle elde edilen sektörel veriler ve talepler, paydaş kurumlar üzerinden devlet ve diğer ilgili mercilere iletilerek, sektöre yönelik destek ve önlemlerin alınması amaçlanıyor.

Devamını oku...

Aqua Therm Tashkent 2020

SODEX Ankara 2020

30 Eylül - 3 Ekim 2020
isk sodex 2019 300x250