yilbasi

GF Hakan Plastik Türkiye ve Ortadoğu Bölge Başkanı Batuhan Besler, 2021 yılında yapı malzemeleri sektöründe toparlanmanın kademeli olarak yükselmesi yönünde öngörüleri olduğunu; yatırımlarının ise daha çok verimlilik, tesislerde üretim ve İSG, ürün bazında yenilikler şeklinde olacağını söyledi. 2020 yılının son günlerine yaklaşırken GF Hakan Plastik Türkiye ve Ortadoğu Bölge Başkanı Batuhan Besler, yazılı bir açıklamada bulunarak sektör ve firma özelinde değerlendirmelerde bulundu.

Devamını oku...

Adana ve Mersin’de hayata geçirilen iki farklı projede GF Hakan Plastik GF Silenta 3A boru sistemi kullanıldı. Yapıların artan konfor ve güvenlik ihtiyacına karşı geliştirilen GF Silenta serisinden GF Silenta 3A, yüksek darbe dayanımı ve ses koruması gerektiren tüm noktalarda yüksek performans sergiliyor. Sistem, bu özellikleri ile Mersin BN Hotel Thermal SPA projesi ve Adana Sulit Life projesinin tercihi oldu.

Devamını oku...

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Ayvaz, proje firmalarıyla paylaşmak üzere hazırladığı Bim/Revit® kütüphanesini geliştirmeye devam ediyor. Yurt içi ve yurt dışındaki birçok proje firması tarafından kullanılan çalışmalar sektör üyeleri tarafından beğeni topluyor.

Devamını oku...

Cihan İnşaat tarafından hayata geçirilen; 12 blokta 1095 konut ve 81 ticari ünitenin yer aldığı Avrupark Hayat projesinde GF Hakan Plastik’in atık su boru sistemleri Silenta FR, Silenta 3A ve PVC ile GF Aquasystem PPR ürünleri ve Pex-B boruları kullanılıyor.

Devamını oku...

Türk insanının temizlik anlayışından yola çıkarak geliştirdiği geniş ürün yelpazesiyle bilinen E.C.A., Easy-Wash Fotoselli Lavabo Armatürleri ile el değmeden, temassız kullanım imkânı sunuyor. Easy-Wash Fotoselli Lavabo Armatürleri kullanım sonrası dokunmadan su akışını kontrol eden teknolojisiyle lavabonun temizlenmesini de sağlayarak hijyen güvenliğini en üst seviyeye taşıyor.

Devamını oku...

Dış ticarette “dünyanın her yerinde yerel bir firma olma” stratejisiyle yol alan Ayvaz, uluslararası atılımlarına devam ediyor. Şirket, Asya-Pasifik bölgesinde faaliyete başlattığı “Ayvaz Vietnam” ile bölgede söz sahibi olmayı hedefliyor.

Devamını oku...

Dünyanın lider endüstri kuruluşlarından Atlas Copco, sektörün gelişimi için gerçekleştirdiği AR-GE geliştirdiği devrim niteliğinde ürettiği ilk silindirik yapılı nem giderici “Cerades” teknolojisini duyurdu. Atlas Copco'nun hava kurutucuları için ürettiği dünyanın ilk katı, seramik nem gidericisi “Cerades” teknolojisi; Enerji verimliliği, daha düşük hizmet masrafı ve daha çevreci faydalarıyla birlikte basınç düşüşlerini% 70'e varan oranlarda azaltarak önemli ölçüde daha iyi hava kalitesi sunuyor.

Devamını oku...

Aqua Therm Tashkent 2021