Altyapı boruları sistemleri ile projeler için uzun ömürlü çözümler üreten GF Hakan Plastik, geliştirdiği ek parçalarla da güvenli ve hızlı kurulum, zaman tasarrufu gibi avantajları birlikte sunuyor. GF tarafından geliştirilen ve GF Hakan Plastik ürün grubuna yeni eklenen GF Waga MULTI/JOINT® 3000 Plus, stok maliyetlerinde de tasarruf edilmesini sağlıyor.

Devamını oku...

Resideo Tanıtım Toplantısı 2 Mayıs 2019 tarihinde Radisson Blu Bosphorus Hotel'de gerçekleşti. Resideo Ülke Müdürü Çağlar Şakaklı'ın hoşgeldiniz konuşması ile başlayan toplantıda Honeywell Home, Resideo ve Ademco Otomasyon hakkında bilgiler aktarıldı.

Devamını oku...

Erken yaşta kaybettiğimiz, sektörümüzün değerlerinden merhum Hakan Altepe’ye ithaf edilen MTMD Çalıştayı 11-12 Mayıs 2019 tarihlerinde Village Park Country Hotel’de gerçekleşti. Bu yıl 12.si düzenlenen geleneksel MTMD Çalıştayı’nın konusu “İşletmelerde Zor Zaman Yönetimi” oldu.

Devamını oku...

GF Hakan Plastik, gerek iç pazarda gerekse ihracat pazarında en çok tercih edilen ürünü Aquasystem ürün grubunu genişletiyor.

Yüksek sıcaklığa ve basınca karşı son derece dayanaklılığı ile uzun bir kullanım ömrüne sahip olan GF Hakan Plastik Boru Sistemi ve ek parçaları, binalardaki merkezi ısıtma sistemlerinde, hava kanallarında, endüstriyel ve zirai alanlarda kullanılabilidiği gibi içme suyu tesisatlarında da sıklıkla tercih edilen bir ürün grubu.

Devamını oku...

Bu yıl 14.üncüsü gerçekleştirilen Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi’nde, 17 Nisan 2019 Çarşamba günü, TESKON – DİD İşbirliği ile düzenlenen seminer kapsamında Ulus Yapı Teklif Mühendisi Ali Cenk Tepegöz’ün “Tesisatlarda Sismik Keşif Özeti Hazırlama” konulu sunumu ilgiyle izlendi.

Devamını oku...

Ortadoğu’daki en büyük havaalanı yarışında 1,1 milyar USD’lik bütçesiyle ön saflarda yer alan Bahreyn Uluslararası Havaalanı projesinde kullanılan Acrefine sismik koruma ve titreşim yalıtımı ürünleri ile Gripple askı sistemleri, yüklenicilere ve yatırımcıya büyük tasarruf sağladı.

Devamını oku...

Yapıların sağlıklı ve temiz suya ulaşımı; atık suların sessiz ve güvenli bir şekilde boşaltımı GF Hakan Plastik ürünleri ile garanti altına alınıyor. LEED Platinum sertifikalı Manzara Adalar projesinde tercih edilen Silenta Premium, yurtiçi projeler kadar uluslararası projelerin de tercih ettiği bir ürün olarak öne çıkıyor.

Devamını oku...

TMMOB Makine Mühendisleri Odası İzmir Şubesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi’nin 14.sü 17-20 Nisan 2019 tarihleri arasında MMO Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde düzenlenecek. Deprem İzolasyon Derneği’nin desteklediği TESKON’da DİD üyeleri “Tesisatta Sismik Koruma” başlıklı bir seminer verecekler.

Devamını oku...

ISK - SODEX Istanbul 2019

INGAS 2019