Wavin Academy ile binlerce misafiri ağırlayarak çeşitli eğitimler düzenleyen Wavin Türkiye, geçen yıl başlattığı webinarların, bu yıl ikincisini düzenliyor. Firmanın geçtiğimiz aylarda lansmanını yaptığı ve dünyanın en sessiz borusu olan Wavin AS+ ile ilgili yapacağı webinar, sessiz boruların montajında dikkat edilmesi gereken hususlar konusunda katılımcıları bilgilendirmeyi hedefliyor.

Devamını oku...

GF Boru Sistemleri, içme suyu, soğutma ve ısıtma alanlarında sürdürülebilir çözümlerini sergilemek için kendi sanal etkinliği olan "The Connection Convention" ile bu yıl dijital ortamda gerçekleşecek olan su, ısıtma ve iklimlendirme sektörünün önde gelen fuarı ISH Digital 2021’e bağlantı kuruyor. Etkinlik, 23-25 Mart tarihlerinde ”GF Campus“ platformunda gerçekleşirken, etkinliğe ISH’in kendi dijital fuar sayfasından da erişim verilecek.

Devamını oku...

GF Hakan Plastik’in minimal bir arayüzle yenilenen web sitesi yayına alındı. Tasarımı ve alt yapısında kullanılan yeni teknolojileri ile kullanıcı dostu özellikler sunan web sitesi, daha kolay okunma ve kullanım imkanı ile ziyaretçilerin her türlü bilgiye hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlıyor.

Devamını oku...

Koronavirüs tüm dünyada bir yandan yayılmasını sürdürürken, bir yandan bu durumun sağlık, çevre ve ekonomi yönünden etkilerini de yaşıyoruz. Dünya Sıhhi Tesisat Konseyi’nin de belirttiği gibi kaliteli su tesisatı, çevresel sürdürülebilirlik, ekonomik refah ile halk sağlığı ve hijyen arasında her zamankinden daha fazla bağlantı kurulmasında hayati bir rol oynuyor. Dünya Sıhhi Tesisat Günü, bu bağlantıyı hatırlamanın ve vurgulamanın önemli bir yolu.

Devamını oku...

Türkiye tesisat sektörünün köklü firması Ayvaz, sektördeki 73. yılını bugünlere gelmesinde büyük rol oynayan bayileriyle birlikte kutluyor. Üstelik 73. yılına 73 bayi ile birlikte giren Ayvaz, bu anlamlı yılı bayi çalışanlarına dağıttığı küçük hediyelerle ve sektörde ilk niteliğini taşıyacak “orta metraj” bir bayi belgesel filmiyle kutlamaya hazırlanıyor.

Devamını oku...

ICSG İstanbul 2021

Aqua Therm Tashkent 2021

SODEX İstanbul 2021

29 Eylül - 2 Ekim 2021
isk sodex 2019 300x250