Genel

Levent Taşkın / İş hayatında Lider Olmak ile Lider Gibi Davranmanın Farkı

Solar Decathlon Fas - Africa yarışmasında, Team Bosphorus ekibi; İnovasyon, Mühendislik, İletişim ve Sosyal Farkındalık dallarında dünya 1.si olarak Türkiye'yi gururlandırdı.

Yaşanan son depremin ardından, Türkiye Müteahhitler Birliği Başkanı Mithat Yenigün, "Yaşanan deprem, özellikle 1999 Marmara Depremi’nin ardından ülkemiz gündemine giren kentsel dönüşüm sürecinin, depreme dayanıklı kaliteli yapıların ve doğru müteahhidin önemini bir kez daha ortaya koymuştur" dedi.

Samsung, ana konusu kadına ve çocuğa uygulanan şiddet olan dizi ve programlara reklam vermeme, sponsor olmama ve ürün yerleştirmede bulunmama kararı aldı.

MÜKAD ağustos ayı ziyaret programları içerisinde yer alan ve Sanayinin Üniversitesi olma vizyonu ile yola çıkan Ostim Teknik Üniversitesini ziyaret etti.
Başkan Esma Sarıaslan ve beraberindeki heyeti Üniversite Rektörü Prof. Dr. Murat Yülek ve ekibi karşıladılar.

Uluslararası inşaat sektörü dergisi ENR (Engineering News Record), tüm dünyada ekonomi çevreleri tarafından ilgiyle takip edilen, müteahhitlerin bir önceki yılda ülkeleri dışındaki faaliyetlerinden elde ettikleri gelirleri esas alarak yayımladığı “Dünyanın En Büyük 250 Uluslararası Müteahhidi” listesi ekonomi çevrelerinde ilgi uyandırdı.