Genel

Samsung’un nesnelerin internetinin geleceğini yönlendiren öncü teknolojilerine sahip SmartThings hizmeti yepyeni güncellemeler aldı. Arayüz değişikliğini içeren yeni güncellemeler, kullanıcılara evlerini kontrol etme konusunda daha basit ve güçlü bir deneyim sunuyor.

Değerler Pusulanız Olsun, Hande Muğlalı / 2 - Makale

Türkiye İMSAD, yapı sektörü ve ekonomi çevreleri tarafından dikkatle izlenen aylık sektör raporunu açıkladı. ‘Türkiye İMSAD Mayıs 2021 Sektör Raporu’na göre, ocak ayında yüzde 17,8, şubat ayında yüzde 12,3 artan inşaat malzemeleri sanayi üretimi, mart ayındaki yüzde 20,9 artışın da katkısı ile yılın ilk çeyreğinde, geçen yılın ilk çeyreğine göre yüzde 17,2 büyüdü. Raporda ayrıca 2021’in ilk çeyreğinde yüzde 7 büyüyen ekonomiyi sanayinin desteklediği, sanayideki büyümenin arkasında ise büyük ölçüde inşaat malzemeleri sanayisinin bulunduğu belirtildi.

Çalışan Bağlılığı için her gün size güçlü fikirlerle sesleneceğim.
Bu güçlü fikirler, Simon Sinek’in “Leaders eat last” kitabında da bahsedildiği gibi, insanı iyi hissettiren 4 kimyasal olan endorfin, dopamin, oksitosin ve serotonine odaklanmanın, şirketlerin çalışan bağlılığı konusundaki başarısının sırrını ortaya koyuyor.
Keyifle okumanız ve şirketlerinizde değişimi başlatmanız dileğiyle.

İSTANBUL, Türkiye. Nisan 26, 2021 – Honeywell (NYSE: HON) bugün Uygar Doyuran'ı Türkiye ve Orta Asya, Hızlı Büyüyen Bölgeler Başkanı olarak atadığını duyurdu.

1 Haziran’da başlıyacak bu yıl 3’üncüsü The Ritz – Carlton İstanbul’da düzenlenecek TRFMC 2021, Türkiye Tesis Yönetim ve Pandemi ile Mücadele Konferansı’nda site yönetiminde kalite, standart ve sorunlar ele alınacak.

ICSG İstanbul 2021

SODEX İstanbul 2021

29 Eylül - 2 Ekim 2021
isk sodex 2019 300x250

ISAF Security Safety 2021