Yalıtım

Ekipman yalıtım pazarı ve önde gelen mühendislik ürünü köpükler için esnek köpükte küresel bir lider olan Armacell, Özel Olimpiyatlar Lüksemburg'u (SOL) destekliyor. Kurumsal sosyal sorumluluğu kapsamında, Armacell, Lüksemburg federasyonunun Abu Dabi'deki 2019 Özel Yaz Olimpiyatları Dünya Oyunlarına katılımını destekliyor. Bu etkinlik, zihinsel engelli 7000'den fazla sporcuyu bir araya getirecek. Armacell özellikle tenis takımını destekleyecek ve federasyonun 40. yıldönümünde aktif olarak yer alacak.

Fotoğraf soldan sağa:   Georges   Lieven-Decroos (SOL), Patrick   Mathieu (Armacell),Marc Feltgen (SOL), Norman Rafael (Armacell)
Fotoğraf soldan sağa: Georges Lieven-Decroos (SOL), Patrick Mathieu (Armacell),Marc Feltgen (SOL), Norman Rafael (Armacell)
Fotoğraf soldan sağa: Georges Lieven-Decroos (SOL), Patrick Mathieu (Armacell),Marc Feltgen (SOL), Norman Rafael (Armacell)
Özel Olimpiyatlar Lüksemburg, entelektüel engelli insanların gelişmelerine ve toplum ile bütünleşmelerine ve gelişimlerine yardımcı olmaları için teşvik ediyor. 40 yıl boyunca federasyon haftalık eğitimler düzenliyor ve 12 spor dalında 400 sporcuya ulusal ve uluslararası yarışmalara katılım sağlıyor.

Armacell Group'un CEO'su Patrick Mathieu, “Bu girişim, Armacell'in değerleriyle mükemmel bir şekilde uyumludur ve bu ortaklıktan bir fark yaratmaktan memnuniyet duyuyoruz” diyor.

Özel Olimpiyatlar Lüksemburg, sporcuların kişisel olarak geliştirmelerine, deneyimlerini paylaşmalarına ve yeni kültürler keşfetmelerine olanak tanıyor.

Özel Olimpiyatlar Lüksemburg Ulusal Direktör'ü Marc Feltgen, “Armacell'in 40. yıldönümümüzde bize yardım ettiği ve üyelerimize Abu Dabi oyunları için destek sunduğundan dolayı çok memnunuz.” Dedi.

teskon + SODEX İzmir 2021

ICSG İstanbul 2021

SODEX İstanbul 2021

29 Eylül - 2 Ekim 2021
isk sodex 2019 300x250