Yalıtım

Armacell Yalıtım İzmir Bölge Bayii, Damla İklimlendirme İzolasyon Havalandırma Ekipmanları Şirketi Kurucusu Fuat Algüvercin ile konuştuk.

 Damla İklimlendirme İzolasyon Havalandırma Ekipmanları Şirketi Kurucusu Fuat Algüvercin
Damla İklimlendirme İzolasyon Havalandırma Ekipmanları Şirketi Kurucusu Fuat Algüvercin
Damla İklimlendirme İzolasyon Havalandırma Ekipmanları Şirketi Kurucusu Fuat Algüvercin
Fuat Bey, sizi tanıyabilirmiyiz…
Aslen Malatyalı olmakla birlikte İzmir’de doğdum, büyüdüm ve eğitim aldım. Bir Yalıtım firmasında muhasebeden satışa kadar çeşitli görevlerde 21 yıl çalıştıktan sonra kendi şirketimi kurdum. Damla İklimlendirme İzolasyon Havalandırma Ekipmanları firması olarak Armacell Yalıtım A.Ş.’nin İzmir Bölge Bayisiyim.

Armacell Yalıtım ile çalışmanın farkı nedir?
Armacell ile 2016 yılında tanıştık. Armacell firması önümüzü açtı. Ürün çeşitliliği, kalite belgeleri, eğitim çalışmaları, ana firmanın bayinin arkasında durması gibi faktörler ile bu çalışmadan son derece memnunum. Dünyaca bilinen bir firma olması, ar-ge yatırımları, yüksek teknoloji ürünleri, istendiğinde teknik destek imkanı gibi özellikler pazarlamamızı ve bizi güçlü kılıyor.
Bornova Işıkkent’te ki merkezimizde stoklu çalışıyoruz. Ürünleri anında müşterimize verebiliyoruz. Bayisi olduğumuz Armacell Yalıtım ile aynı dili konuşabiliyoruz. Armacell’in geniş ürün gamını Avrupa’da ki üretim merkezlerinde yakın zamanda görme şansımız olacak. Kalite belgelerinin bulunduğu her projeye uygun ürün gamı ile Armacell’in bölge bayisi olmaktan memnunum.

İzmir Bölgesi’nin iş imkanları hakkında neler söyleyeceksiniz?
İzmir’de inşaat projeleri artıyor. Bunun birkaç nedeni var. Çandarlı’ya yapılan yeni liman, İstanbul-İzmir otoyolunun tamamlanması ile ithalat ve ihracatın İzmir’den yapılacak olması İzmir’in konumunu güçlendiriyor. Ticaret gelişiyor, uluslararası ve yerli firmaların ofislerinin İzmir’de açılması, yeni konuta ihtiyaç ve mevcut yapı stokunun yenilenmesi ile işlerimizin artarak gelişmesini bekliyoruz. Arkamızda güçlü bir marka ve bilgi birikimi var. Bu nedenle başarı beklentimiz yüksek.

 

SODEX İstanbul 2021

29 Eylül - 2 Ekim 2021
isk sodex 2019 300x250