Yalıtım

Armacell Yalıtım A.Ş. Teskon+Sodex 2017 Fuarı'nda Salon A, Stand - 321 de ziyaretçileri ile buluşuyor. Teknik sunumları ile de Kongrede yer alacak olan Armacell Yalıtım A.Ş., 2017 yılının teması olan ‘Tesisat Mühendisliğinde Bütünleşik Performans’ konusuna katkıda bulunuyor.

Armacell Yalıtım
Armacell Yalıtım
Armacell Yalıtım
Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi (TESKON) sektörün en önemli HVAC&R etkinliği olan Sodex fuarıyla birlikte 19-22 Nisan 2017 tarihleri arasında İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde düzenleniyor. TMMOB Makina Mühendisleri Odası adına İzmir Şubesi yürütücülüğünde düzenlenen TESKON Kongresi, seçkin akademisyen, mimar, mühendis, proje firmalarının yetkilileri ve sektör profesyonelleri Teskon+Sodex çatısı altında bir araya gelerek önemli bilgi paylaşımlarında bulunacak.

Armacell ürünleri, dünyaca bilinen ve dört kıtada 16 ülkeye yayılmış 24 üretim kompleksi ile uluslararası bir strateji izliyor. Armacell teknolojik olarak da sektörü yönlendiriyor, başta ısı yalıtımı olmak üzere, yangın yalıtımı ve akustik yalıtımda da etkin bir rol alıyor.

Esnek yalıtım köpüklerinde bir dünya lideri olan Armacell, ayrıca özel tasarlanmış köpüklerde de önde gelen bir üreticidir. Yükselen enerji maliyetleri, sıkı enerji koruma kanunları, iklim değişikliği gibi konular göz önüne alındığında sürdürülebilirlik ilkesinin daha da ön plana çıktığı günümüzde, doğru ürünle doğru

Armacell Yalıtım
Armacell Yalıtım
Armacell Yalıtım
yalıtım çok daha büyük bir öneme sahip olmaktadır. Armacell bu manada geniş ve amaca özel ürün portföyü ile üstüne düşen görevi yerine getirmekte ve sektöre öncülük etmektedir.

SODEX İstanbul 2021

29 Eylül - 2 Ekim 2021
isk sodex 2019 300x250