Pompa ve Vana

Kaliteli ürünleri, yenilikçi çözümleri ve fark yaratan hizmet anlayışıyla pompa sektörüne yön veren Grundfos Türkiye, unutulmaz bir organizasyona daha imza attı. Grundfos Türkiye 2018 Bayi Toplantısı, ülkenin dört bir yanından gelen bayi ve servis yetkililerinin katılımıyla 30 Mart - 1 Nisan tarihleri arasında Antalya Gloria Verde Resort’ta gerçekleştirildi.

Grundfos Türkiye 2018 Bayi Toplantısı Antalya Gloria Verde Resort’ta gerçekleştirildi.
Grundfos Türkiye 2018 Bayi Toplantısı Antalya Gloria Verde Resort’ta gerçekleştirildi.
Grundfos Türkiye 2018 Bayi Toplantısı Antalya Gloria Verde Resort’ta gerçekleştirildi.
Grundfos Türkiye Ailesi’nden yaklaşık 150 kişinin katıldığı bu özel organizasyon, keyifli anların yaşandığı ‘‘Hoş Geldin Kokteyli’’ ile başlarken; Grundfos Türkiye Genel Müdürü Burak Gürkan, organizasyonun ikinci gününde gerçekleştirdiği açılış konuşmasında tüm katılımcılarla bir araya geldi. Grundfos Türkiye yönetim ekibinin 2017 yıl sonu değerlendirmesi, 2018 yılı beklentileri ve 2023 hedefleri başta olma olmak üzere birbirinden farklı konularda katılımcıları bilgilendirdiği organizasyona Türkiye Basketbol Milli Takımı eski koçu Çetin Yılmaz ise misafir konuşmacı olarak katıldı. ‘‘Motivasyon, Nasıl İyi Bir Takım Oyuncusu Olunur ve Takım Olarak Hedefe Nasıl Ulaşırız?’’ başlıklı konuşmasında deneyimlerini ve başarısının sırlarını anlatan Yılmaz, katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü.

Yoğun ve dopdolu geçen panellerin ardından göz kamaştıran bir gala yemeğinde buluşan Grundfos Türkiye Ailesi, birlikte eğlence dolu zamanlar geçirirken; üstün performans sergileyen bayilere başarı ödülleri takdim edildi.

Organizasyon boyunca sektörel gelişmeleri birlikte keşfeden ve konunun uzmanlarından birbirinden önemli bilgiler edinen Grundfos Türkiye Ailesi, 2018 Bayi Toplantısı’nı yepyeni hedefler için tek yürek olmuş bir şekilde sonlandırdı.

Aqua Therm Tashkent 2019

27 Şubat-01 Mart 2019
Aqua 300 230 EN

teskon + SODEX İzmir 2019

ICSG İstanbul 2019

ICCI 2019

ISK - SODEX Istanbul 2019

INGAS 2019