HVAC

2022 Eurovent Zirvesi Antalya Türkiye
Etkinlik sezonu tüm hızıyla devam ediyor. 25-28 Ekim 2022 tarihlerinde Antalya, Türkiye'de gerçekleşmesi planlan "Köprüler Kurmak" temasıyla düzenlenecek EUROVENTSUMMIT'e katılabilirsiniz.

#BuildingBridges temalı 2022 Eurovent Zirvesi, Avrupa, Doğu ve ötesindeki üreticiler ve danışmanlar, planlamacılar, montajcılar, ticaret birlikleri ve politika yapıcıları daha sürdürülebilir ve döngüsel ürünlere ve daha sosyal ve çevresel olarak sorumlu bir kuruluşa yönlendirmeye odaklanacak.

Bu dört günlük etkinlik Eurovent, Eurovent Certita Certification, Eurovent Market Intelligence ve Türkiye İklimlendirme ve Soğutma Sanayicileri Derneği İSKİD tarafından düzenleniyor.

Yerel ve uluslararası medya ve dernekler dahil olmak üzere birçok ortağın desteğine sahip olan etkinlik, UL (BridgeBuilding Partner), Baltimore Aircoil Company ve CEIS (BridgeBuilding Supporters) gibi endüstri liderleri tarafından desteklenmektedir. Türk Hava Yolları, 2022 Eurovent Zirvesi'nin resmi havayolu markasıdır.

Etkinlik, İç Mekan İklimi (HVAC), Proses Soğutma ve Gıda Soğuk Zincir Teknolojileri endüstri temsilcileri için Avrupa'nın önde gelen yüksek profilli toplantısıdır. İspanya'nın Sevilla kentinde düzenlenen bir önceki etkinlik, üreticiler, politika yapıcılar, müteahhitler ve montajcılardan oluşan 530'dan fazla katılımcının katılımına ulaştı. COVID-19 salgını nedeniyle 2020'den ertelenen 2022 Eurovent Zirvesi, Avrupa ve ötesinden 500'den fazla kilit sektör paydaşını birlikte köprüler kurma hedefiyle birleştirmeyi umuyor.

Programın ilk Zirve gecesinde yerel dernekler ISKID (Türkiye'nin İklimlendirme ve Soğutma Sanayicileri Derneği) ve TTMD (Türkiye İklimlendirme ve Sıhhi Tesisat Mühendisleri Derneği) dinamik bir panel gerçekleştiriyor. Eurovent Innovation/HUB.

Organizatörler, tüm www.enerjivetesisat.com okurlarını 2022 Eurovent Zirvesi'ne Antalya'da katılmaya davet ediyor.

Program, gündem ve kayıt hakkında daha fazla bilgi için Zirve web sitesi aracılığıyla duyuru yapılacaktır.

#BuildingBridges etiketini takip edebilir, www.eurovent-summit.eu ve Eurovent LinkedIn sayfalarından abone olarak, güncel bilgilere sahip olabilirsiniz.

FOUR ESSENTIALS

Aqua Therm Tashkent 2022