HVAC

Türk Tesisat Mühendisleri Derneği’nin düzenlediği bu yıl on üçüncüsü yapılan ve üç gün süren “Uluslararası Yapıda Tesisat Teknolojisi Sempozyumu” İklime Uygun Mekanik Tesisat Çözümleri temasıyla 12 - 13 - 14 Nisan 2018 tarihlerinde Levent Wyndham Grand İstanbul Oteli’nde gerçekleşiyor.

Uluslararası Yapıda Tesisat Teknolojisi Sempozyumu 12 Nisan tarihinde TTMD Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Birol Kılkış'ın açılış konuşması ile başladı. Ardından Sempozyum Başkanı Dr. Murat Çakan, Makine Mühendisleri Odası Başkanı Yunus Yener, İklimlendirme Sanayi ve İhracatçıları Birliği Başkanı Zeki Poyraz ile Romanya Mekanik Tesisat Mühendisleri Derneği AIIR Başkanı Dr. Catalin Lungu konuşmalarını yaptı.

Sempozyum'da, enerji verimliliği, bina tesisatında iklime uygun çözümler, yenilenebilir enerji teknolojileri, sıfıra yakın enerjili binalar, düşük karbonlu yerleşkeler ve sektörle ilgili fırsatlar ve gelişime açık alanların tartışıldığı platformda yenilikler de paylaşılıyor.

TTMD “Uluslararası Yapıda Tesisat Teknolojisi Sempozyumu” ilk günü objektifimize takılanlar: Fotoğrafların üzerine tıklayarak büyütebilirsiniz.

 

ISAF İstanbul 2018

ICSG İstanbul 2019