HVAC

İstanbul Beykoz Kavacık'ta hayata geçirilecek 434 yataklı Medipol Üniversitesi Hastanesi Projesi’nin hem havalandırma kanallarının izolasyonu, hem de tesisat yalıtımı izolasyonu malzemelerinde Armacell Yalıtım ürünleri tercih edildi.

Medipol Üniversitesi Kavacık Hastanesi
Medipol Üniversitesi Kavacık Hastanesi
Medipol Üniversitesi Kavacık Hastanesi
Medipol Üniversitesi Kavacık Hastanesi projesi, 119 bin 91 metrekare inşaat alanına sahip. 4 bodrum kat, zemin kat ve 7 normal kat olmak üzere 12 katlı 2 ana blok ve 4 bodrum katlı bir yapı olarak tasarlanan Proje’de Armacell Yalıtım’ın yüksek ısı iletkenlik katsayısına sahip olan Oneflex elastomerik kauçuk köpükleri kullanılıyor.

Yüksek buhar difüzyon direnç katsayısına sahip olan Oneflex elastomerik kauçuk köpük malzemeler, tesisatlarda iyi bir ısı yalıtımı ve yoğuşma kontrolü sağlıyor. Yoğuşma kontrolü, kapalı gözenekli ve doğru kalınlıkta yapılan havalandırma ve tesisatlar korozyona karşı direnç gösterdiğinden küf, mantar veya pas oluşumunun önüne geçilmiş oluyor.

Armacell Yalıtım’ın Bursa Fabrikası’nda üretilen Oneflex elastomerik kauçuk köpüğü yalıtım ürünleri, marka projeler dahil olmak üzere yurt içi ve yurt dışında binlerce tesiste tercih ediliyor.

Aqua Therm Tashkent 2021

SODEX İstanbul 2021

29 Eylül - 2 Ekim 2021
isk sodex 2019 300x250