HVAC

İklimlendirme sektöründeki tecrübesi ve Sabancı güvencesi ile faaliyetlerine hız kesmeden devam eden İklimSA, 30. yılında yüzde 30’a varan indirimlerle, yaz mevsiminin başladığı bugünlerde tüketicilere uygun avantajlar sağlıyor.

Enerji verimliliği ve konfor bir arada

400’den fazla satış ve servis ağıyla Türkiye’nin dört bir yanına ulaşan İklimSA, Japon Mitsubishi Heavy Industries markasının üstün teknolojik özelliklere, estetik tasarıma ve yüksek enerji verimliliğine sahip duvar, yarı ticari ve çoklu sistem klimalarını tüketicilerin beğenisine sunuyor.


Mitsubishi Heavy Industries klimaların hava akış sistemi tasarımında, jet motorlarının geliştirilmesinde kullanılan aerodinamik analiz teknolojisi kullanılıyor. Bu sistem ile fanda oluşturulan hava akımı, minimum güç tüketimi ile çok miktarda havayı homojen ve sessiz olarak uzun mesafelere üfleyerek büyük mekânların bile ortam genelindeki konfor kalitesini artırıyor.


Kullanım kolaylığı ve enerji tasarrufu

Mitsubishi Heavy Industries klimalar, haftalık zamanlayıcı, 24 saat açma/kapama, istenen sıcaklığa istenen zamanda erişilmesi, nem alma, ekonomik çalışma, uyku modu ve sessiz çalışma fonksiyonları ile tüketiciler için kullanım kolaylığı sağlıyor.

Sunduğu yüksek enerji tasarrufunun yanında, şık tasarımı ve kullanım rahatlığı ile dikkat çeken Mitsubishi Heavy Industries klimalar, avantajlı fiyatlarla serin ve konforlu bir yaz geçirmek isteyenler için İklimSA merkezlerinde tüketicileri bekliyor.

Aqua Therm Tashkent 2021