Petrol

Türkiye Kalite Derneği’nin (KalDer) yürüttüğü Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi (TMME) Araştırması’nın 2014 yılı sonuçları açıklandı. 50 yılı aşkın süredir Türkiye’nin dört bir yanına kaliteli ürün ve hizmetleri ile ulaşan Aygaz, tüpgaz alanında tüketiciler tarafından 2014 yılının en beğenilen markası seçildi.

İGDAŞ Genel Müdürü Bilal Aslan -Aygaz Genel Müdürü Yağız Eyüboğlu
İGDAŞ Genel Müdürü Bilal Aslan -Aygaz Genel Müdürü Yağız Eyüboğlu

İGDAŞ Genel Müdürü Bilal Aslan -Aygaz Genel Müdürü Yağız Eyüboğlu
Aynı zamanda üç yıl üst üste sektör birincisi olarak Sürdürülen Başarı Ödülü’nün simgesi Altın Heykel’e layık görüldü. Ödül, KalDer Yönetim Kurulu Üyesi ve İGDAŞ Genel Müdürü Bilal Aslan tarafından Aygaz Genel Müdürü Yağız Eyüboğlu’na takdim edildi.

Ödülle ilgili değerlendirmede bulunan Aygaz Genel Müdür Yağız Eyüboğlu, “Müşteri memnuniyetine verdiğimiz büyük önemin yansıması olan bu ödülleri almaktan mutluluk duyuyoruz. Sektörleri ve şirketleri ileri taşıyan çalışmaları için KalDer’e, bize duydukları güven için müşterilerimize ve başarımızda emeği olan bütün paydaşlarımıza teşekkür ediyoruz.” dedi.

KalDer, 2014 yılında 6 sektörde memnuniyet araştırmasını yürüttü. Aygaz, araştırma yürütülen bu 6 sektör içindeki en yüksek memnuniyet skorunu alarak sektörünün birincisi oldu. Ayrıca, Aygaz’ın KalDer’in 2006 yılından beri yürüttüğü bu araştırmalarda bugüne kadar 5 birinciliği bulunuyor.

ICSG İstanbul 2018

ISAF İstanbul 2018