Elektrik

24-27 Kasım 2016 tarihlerinde Ankara’da gerçekleşecek Elektrik Teknolojileri Bina Otomasyon Fuarı’nda ABB Elektrik Bina Çözümleri ile C07 Nolu standında ziyaretçileri ile buluşmaya hazırlanıyor.


24-27 Kasım tarihlerinde ABB Elektrik Elektrifikasyon Ürünleri Bölümü bina çözümlerini sergileyecek. Ziyaretçiler C07 nolu ABB standında, ABB i-bus KNX sistemi ile ilgili demoları inceleyebilecek ve uzman mühendislerden detaylı bilgi alabilecekler. İ-bus KNX; modern ev ve bina kontrolünde, uygulamalar için en yüksek gereksinimlerini karşılayan, basit ve kanıtlanmış; endüstriyel, konut ve ticari bina tiplerinde kullanılan dünyanın ilk açık standartı olan KNX teknolojisine dayanan akıllı kurulum sistemidir. Projeler de yaygın olarak kullanılan; yeni yapılan her türlü bina tipinde marka bağımsız olarak çalışabilen KNX enerji tasarrufu ilkesini en üst seviyede uygulamak amacı ile tasarlanmıştır.

Genel olarak aydınlatma sistemlerinde kullanıldığı düşünülen KNX otomasyon sistemi aydınlatma dışında iklimlendirme, güvenlik sistemleri, perde/panjur sistemlerinde de yaygın olarak kullanılmaktadır.

2013 yılında ABB ailesine katılan ELBI konvansiyonel anahtar prizleri ile ABB standında ürünlerini sunacak. Farklı ihtiyaç ve zevklere göre sunduğu anahtar&priz çeşitliliği ile yaşam alanlarınıza değer katan ELBİ hem modüler hem de sağlam, kompakt ve modern ürünleri ile yaşam alanlarınızı güven ile kullanmanızı sağlar.

Ayrıca, %50’ye kadar yer tasarrufu sağlayan kombine kaçak akım cihazları, 4-72 modüllük seçenekleri ile konut ve ticari binalardaki elektrik dağıtım sistemi cihazlarının montajını mümkün kılan ve petrol yeşili şeffaf kapağıyla şık ve kullanışlı MISTRAL sigorta kutusu ve darbe akımlarından eksiksiz koruma sağlayan OVR parafudur ürün ailesi fuarın özel konukları olacak.

ICSG İstanbul 2018

ISAF İstanbul 2018