Elektrik

Ülkemizin ilk canlı sanal fuarı Voltimum öncülüğünde 6-7-8 Ekim 2016 tarihleri arasında gerçekleşecek. ABB Alçak Gerilim Ürünlerinin de katılacağı fuarda ABB, %100 ENERJİ sloganıyla ziyaretçileri ile buluşmaya hazırlanıyor.Sektörün lider firmalarının katılacağı sanal fuarda; Endüstri 4.0’dan LED aydınlatma sistemlerine, solar kablolardan alçak gerilim şalt ürünlerine birçok konu 3 boyutlu ve interaktif bir biçimde işlenecek aynı zamanda birçok canlı seminer eş zamanlı olarak düzenlenecek.

ABB, Voltimum Sanal Fuarı'na katılıyor
ABB, Voltimum Sanal Fuarı'na katılıyor

ABB, Voltimum Sanal Fuarı'na katılıyor
Bu yeni fuar konseptiyle merak ettiğiniz konularda olduğunuz yerden farklı firmaların, farklı çözümlerine ulaşıp, yetkili kişilerle canlı iletişim kurmak ve bilgi almak mümkün. Fuar ortamının bire bir sanal eşdeğerinin oluşturulduğu fuarda, kişiler kendi karakterlerini seçip istedikleri standları bu karakterlerle gezebilecek, broşürleri inceleyip, ürün videolarını seyredebilecekler. Aynı zamanda firma temsilcilerinin de sürekli “online” olacağı fuarda, kartvizit paylaşımı, sohbet ekranından yazılı görüşme ve hatta uzman mühendisler ile sesli ve görüntülü görüşme gibi etkileşimli bilgi paylaşımı yapmak mümkün olacaktır.

ABB, verimlilik ve bağlanabilirlik temelinde geliştirdiği yenilikçi ve öncü ürün çözümlerinden bazılarını ilk defa bu fuarda sunuyor.

ABB yeni nesil sanal fuarda müşterileri ile buluşuyor.
ABB yeni nesil sanal fuarda müşterileri ile buluşuyor

ABB yeni nesil sanal fuarda müşterileri ile buluşuyor
ABB standında, bugünün binalarına geleceğin teknolojisini sunan KNX akıllı ev otomasyonu teknolojisini, ABB’nin yenilikçi güç ve dağıtım panosu serisi System pro E Power’ı, etkin ve kolay kullanımıyla yüksek performanslı bir Güç Yöneticisine dönüşebilen Emax 2 açık tip devre kesicisini, 96 sensöre kadar linye bazında akım ve enerji ölçümlerinin analizini yapmanıza imkan veren Yeni nesil CMS-700 devre izleme sistemini, dünyanın ilk tak-çalıştır soket sistemi SMISSLINE TP’yi, motor kontrol ve koruma pazarındaki en fonksiyonel ürün PSTX yumuşak yolvericiyi, yeni nesil AC/DC besleme gerilimi ile çalıșabilen ve 9A’den 2650A’e kadar geniș bir aralığa sahip AF serisi kontaktörleri, akıllı tasarımı ile kolay bağlantı yapaileceğiniz PI-spring yay baskılı klemensleri, makine güvenliğinizi en yüksek performans seviyesinde sağlayabileceğiniz Jokab Safety güvenlik ürünlerini, solar uygulamalarınızda gerilim, frekans takibi yapabileceğiniz CM-UFD şebeke izleme rölesini bulabileceksiniz.

ABB, akıllı, kolay ve yenilikçi konseptleriyle fuar boyunca farklı çözümlerini sergileyeceği sanal standında günün belli saatlerinde ödüllü yarışmalar da düzenleyecek.

ABB (www.abb.com) kamu, sanayi, ulaşım ve altyapı alanındaki müşterilerinin performansını artırırken, çevre etkilerini azaltmalarını mümkün kılan güç ve otomasyon teknolojilerinin önde gelen firmalarından biridir. ABB Grup şirketleri 100 civarında ülkede yaklaşık 135,000 çalışanı ile faaliyet göstermektedir.

ICSG İstanbul 2018

ISAF İstanbul 2018