Yapıda Tesisat

Dünya plastik boru sektöründe; su tesisatından, ısıtma ve soğutmaya, yağmur suyu yönetiminden, altyapı ve kanalizasyona kadar birçok ürün ve çözüm sunan Wavin, Medicana Ataköy Hastanesi’nde sessiz borunun mucidi olarak, Wavin AS+ boru ve ek parça çözümleriyle yer aldı.

Wavin AS+
Wavin AS+
Wavin AS+
Plastik boru sektörüne yön veren çalışmalara imza atan Wavin, prestijli yapıların çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Marka bu kapsamdaki çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Ataköy’ün merkezinde bulunan Medicana Ataköy Hastanesi projesinde Wavin’in 10dB den daha az ses seviyesi ile dünyanın en sessiz borusu olma ünvanını elde eden Wavin AS+ boru ve ek parçaları tercih edildi. Bu sayede Wavin, Medicana Ataköy Hastanesi’nin atık sularının doğru yönetilmesine destek olurken, projenin gereksinimi doğrultusunda atık suyun en iyi şekilde bertaraf edilmesine katkı sağlıyor.
Wavin AS+ ile konforlu atık su deneyimine olanak tanıyor
Hayata geçen tüm projelerde, kabul edilebilir ses seviyesi yerel mevzuatlara gore belirleniyor. Ürün gamında yer alan farklı özelliklere sahip sessiz boru alternatifleri ile Wavin, tüm proje itiyaçlarına eksiksiz çözüm sağlıyor. Alanında tek olan ve 2019 yılında tasarımının yenilendiği Wavin AS+ ile hastanenin ihtiyaç duyduğu sessizlik ve konfor en iyi derecede sağlanıyor. Göz alıcı tasarımı ve kompakt yapısı projelere fark katarken, küçük ve dar alanlarda kolay uygulanması ve birçok üstün teknik özelliği uygulamacılara da büyük avantaj sağlıyor.
Wavin AS+, Türkiye genelindeki tüm yetkili Wavin bayilerinden tedarik edilebiliyor.

Wavin AS+
Wavin AS+
Wavin AS+
Wavin AS+
Wavin AS+
Wavin AS+

Aqua Therm Tashkent 2022