Yapıda Tesisat

6 Şubat itibarı ile Wavin yeni kurumsal vizyonunu belirlediği amacını dünya çapındaki 12 bin çalışanın tümüne duyurdu.

 

Wavin tüm dünyada yeni global amacını duyurdu
Wavin tüm dünyada yeni global amacını duyurdu
Wavin tüm dünyada yeni global amacını duyurdu
İnşaat ve Altyapı sektörünün lider oyuncusu, dünyanın dört bir yanındaki şehirlerin gelecekteki küresel zorluklara karşı mücadelesine katkıda bulunmak istiyor. Bu doğrultuda, belirlenen amaca ulaşılması sadece Wavin'in sunduğu ürün ve hizmetler ile ilgili değil, aynı zamanda Wavin'in bunu nasıl yaptığı sorusuyla da ilgilidir. Wavin’in dünya çapındaki 12 bin çalışanına eş zamanlı gerçekleştirdiği sunum, amaç odaklı bir organizasyon için belirlenen dönüm noktasının ilk adımıdır.

Sosyal zorluklar

Dünyadaki şehirler büyümeye devam ediyor: Birleşmiş Milletler araştırması, 2030 yılına kadar dünya nüfusunun% 70'inden fazlasının büyük şehirlerde yaşayacağına işaret ediyor. Kentleşme ile birlikte sürdürülebilir inşaat, güvenli ve verimli su tedariki, hijyenik tesisat koşulları ve yağmur suyu & atık suların tahliyesi konularında zorluklar yaşanmaktadır. İklim değişikliği, şehirlerin giderek artan kuraklık veya sel felaketleriyle uğraşmak zorunda kaldığı anlamına da geliyor. Bu sorunları çözmek içinse geniş kapsamlı tedbirlere ve eylemlere ihtiyaç vardır.

Şehirleri refah seviyesi yüksek ve yaşanabilir kılmak

Wavin, su yönetimi alanında etkileyici bir geçmişe sahiptir. Şirket, 1955 yılında Hollanda'daki su şebekesini modernleştirmek için kuruldu. Sonraki yıllarda Avrupa ve Latin Amerika’da pazar lideri haline geldi. Bugün, bina ve altyapı alanındaki yenilikçi çözümleri ile küresel bir marka olarak bilinmektedir. Belirlediği yeni amacı “Sağlıklı ve Sürdürülebilir Ortamlar İnşa Etmek” ile birlikte Wavin, gelecekte şehirleri refah seviyesi yüksek ve yaşanabilir hale getirmek için kendini adamıştır. Peki, nasıl? Belirlenen amaca hizmet etmek için 4 temel ilke konusunda harekete geçerek: güvenli ve verimli su tedariki, daha iyi tesisat ve hijyen koşulları, iklim değişikliklerine karşı dirençli şehirler ve daha iyi bina performansı.

Karar vericilerle iletişim

Wavin aynı zamanda sosyal tartışmanın bir parçası da olmak istiyor. Dünyada 60'tan fazla Wavin ofisinde ve fabrikasında eş zamanlı gerçekleştirilen sunumlarda CEO Maarten Roef, Wavin'in yaşadığımız küresel sorunların çözümü için dünya genelinde belediyeler, gayrimenkul ofisleri, sivil toplum kuruluşları, mühendisler, bilim adamları, tesisatçılar ve müteahhitlerle sağlam bir diyalog kurmak istediğini belirtti.

wavinWavin hakkında
Wavin, birçok kıtada bina ve altyapı endüstrisi için yenilikçi bir çözüm sağlayıcısıdır. 60 yılı aşkın bir süredir devam eden uzmanlığımızla dünyanın bazı en büyük sorunlarının üstesinden gelmeye hazırız: güvenli ve verimli su tedariki, daha iyi tesisat ve hijyen koşulları, iklime değişikliklerine karşı dirençli şehirler ve daha iyi bina performansı.
Wavin olarak dünyada olumlu bir değişim yaratmaya odaklanıyoruz ve amacımız sağlıklı ve sürdürülebilir ortamlar inşa etmektir. Şehirlerin geleceğe uygun ve binaların konforlu ve enerji tasarruflu hale getirilmesine yardımcı olmak için belediyeler, mühendisler, müteahhitler ve inşaat firmaları ile istişare ve iş birliği yapıyoruz.
Wavin, dünyanın her yerinde hayatı daha ileriye taşıma amacıyla birbirine bağlı şirketler topluluğu olarak faaliyet gösteren Orbia'nın bir parçasıdır. Wavin, dünya çapında 40'tan fazla ülkede 12.000'den fazla çalışanı olan global bir şirkettir.

Aqua Therm Tashkent 2020

SODEX Ankara 2020

30 Eylül - 3 Ekim 2020
isk sodex 2019 300x250