Yapıda Tesisat

GF Hakan Plastik, Georg Fischer’in bulunduğu ülkeler içerisinde 2020 hedefleri doğrultusunda gerçekleştirdiği çalışmalarla Boru Sistemleri (Piping Systems) grubunda en başarılı şirket ödülünü aldı.

Georg Fischer’den GF Hakan Plastik’e Gold Award ödülü
Georg Fischer’den GF Hakan Plastik’e Gold Award ödülü

Georg Fischer’den GF Hakan Plastik’e Gold Award ödülü
2016 yılında tamamen İsviçre merkezli Georg Fischer bünyesine dahil olan GF Hakan Plastik, geçtiğimiz yıldan bu yana Georg Fischer’in bulunduğu ülkeler içerisinde duyurduğu Strateji 2020 hedefleri doğrutusunda çalışmalarını sürdürüyor.

Strateji 2020 Hedefleri doğrultusunda ‘’Fark Yaratarak Değer Katıyoruz’’ sloganı ile önceliklerini belirleyen GF Hakan Plastik,

  • Müşteri ihtiyaçlarını doğru tanımlamak,
  • Hizmet ve  ürün kalitesini iyileştirmek,
  • İnovasyonu iş süreçlerine yayarak müşteri ihtiyaçlarına hızlı yanıt vermek,
  • Portföyü daha yüksek katma değerli iş ve hizmetlere kaydırmak konuları üzerinde çalışmalarını yürüttü.

Georg Fischer’ın 3 Mart 2017 tarihinde İspanya Valencia‘da düzenlediği bir törenle yapılan çalışmalar ve şirketler ödüllendirildi. GF’in tüm iş kategorilerinde (Piping Systems, Automativ, Machinig Solutions) değerlendirmelerin yapıldığı törende 2016 yılı boyunca değişim sürecini, başarı ile yürüten GF Hakan Plastik, Piping Systems (boru sistemleri) iş kolunda tüm ülkeler içerisinde Strateji 2020 hedeflerini olağanüstü uygulayan marka olarak Gold Award’a layık görüldü.

Törende ödülü Georg Fischer Başkanı Yves Serra‘dan alan GF Hakan Plastik Türkiye ve Ortadoğu Bölge Başkanı Batuhan Besler, ödülün ekip olmayı, aynı hedefe ve hayale koşmayı başarmanın bir göstergesi olduğunu söyledi.

ICSG İstanbul 2018