Yalıtım

Armacell Merkez mevcut kullanmış olduğu İnsan Kaynakları programını revize ederek WORKDAY isimli yeni bir programa geçmeye karar vermiştir. Pilot ülkelerden biri de Türkiye dir.

 

Armacell Yalıtım A.Ş. İnsan Kaynakları Müdürü Hüseyin Akkaya, Lüxenburg'da yeni programla ilgili eğitim ve test çalışmalarına katılmıştır.

WORKDAY ilk eğitim ve test süreçlerini Armacell CHRO Sophie Ancelin önderliğinde tamamladı
WORKDAY ilk eğitim ve test süreçlerini Armacell CHRO Sophie Ancelin önderliğinde tamamladı
WORKDAY ilk eğitim ve test süreçlerini Armacell CHRO Sophie Ancelin önderliğinde tamamladı
Hüseyin Akkaya, "Yeni Programımızın ismi WORKDAY ilk eğitim ve test süreçlerini Armacell CHRO Sophie Ancelin önderliğinde tamamladık. Son derece kapsamlı olan yeni program ile tüm çalışanlarımız şirketimiz ve kendileri ile ilgili bilgilere anında ulaşabilecek. Performans, atama, eğitimler ve oryantasyon süreçlerinde son derece aktif olarak kullanılabilecek olan WORKDAY, Armacell gelecek vizyonu, hedefleri ve Armacell fabrikalarında olan gelişmelerinde yer alacağı bu program Armacell içinde bir sosyal ağ görevini de üstlenecektir.
Çalışanlar ve yöneticisi arasında ayrıca bir köprü görevini üstlenecektir. Ayrıca bu program Türkçe'nin yanı sıra 23 yabancı dilde kullanılabilmektedir.
Şimdi tüm çalışanlarımıza programla ilgili eğitimleri aktaracağım ve 2020 yılından itibaren aktif olarak kullanmaya başlayacağız" dedi.

Ekipman yalıtım pazarında elastomerik kauçuk köpüğü konusunda dünya lideri ve tedarikçisi olan Armacell, müşterileri için sürdürülebilir değer yaratan yenilikçi ve güvenli termal, akustik ve mekanik çözümler geliştirmektedir. Armacell'in ürünleri, dünya çapında her gün fark yaratarak küresel enerji verimliliğine önemli ölçüde katkıda bulunmaktadır. 17 ülkedeki 3.100 çalışanı ve 25 üretim tesisi ile sektöre öncülük etmektedir. Armacell'in Türkiye'de ki fabrikası Bursa'dadır.

SODEX İstanbul 2021

29 Eylül - 2 Ekim 2021
isk sodex 2019 300x250