Yalıtım

Armacell Yalıtım'ın Bursa Tesisleri’nde üretilen elastomerik kauçuk ürünleri, yakın tarihte açılışı yapılan Ankara Şehir Hastanesi Bilkent Projesi'nde tercih edildi.

Türkiye’nin sağlık alanındaki en büyük Kamu Özel İşbirliği projesi olan ve dünyanın tek parçada yapılan en büyük hastanesi unvanını taşıyan Ankara Şehir Hastanesi Bilkent; Ana Hastane Binası (66 Yatak), Genel Hastane (562 Yatak), Kalp ve Damar Hastanesi (441 Yatak), Nöroloji Ortopedi Hastanesi (506 Yatak), Çocuk Hastanesi (599 Yatak), Kadın Doğum Hastanesi (542 Yatak), Onkoloji Hastanesi (588), Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi (300 Yatak) ve Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyatri Hastanesi (100 Yatak) olmak üzere 3704 yatak ve 9 hizmet binasından oluşmaktadır.

Armacell Yalıtım'ın Bursa Tesisleri’nde üretilen yerli, çevreci elastomerik kauçuk teknik yalıtım ürünleri
Ankara Şehir Hastanesi Bilkent Projesi'nde Armacell Yalıtım'ın Bursa Tesisleri’nde yerli sermaye ile üretilmiş mükemmel ısı yalıtım özelliği sağlayan ürünleri kullanıldı.
“Türkiye’nin sağlık alanındaki en büyük Kamu-Özel iş birliği projesinde ürünlerimizin kullanılmasından gurur duyuyoruz” diyen Armacell Yalıtım A.Ş. Genel Müdürü Ilgaz Dalkılıç, Türkiye'nin birçok marka projesinde dünya standartlarına sahip elastomerik yalıtım kauçuğu ürünlerimiz ile fark yaratıyor, mekanik tesisat projelerinde güvenli alanlar sunuyoruz" diye ekledi.
Mükemmel ısı yalıtım özelliği, güçlü su buhar difüzyon direnci sayesinde tam bir yoğuşma kontrolü sağlayan Armacell Yalıtım'ın elastomerik kauçuk ürünleri enerji maliyetlerini de düşürüyor.

Armacell Yalıtım'ın Bursa tesislerinde üretilen elastomerik kauçuk ürünleri, yenilikçi ve güvenli termal, akustik ve mekanik çözümler sağlamaktadır.

Ankara Şehir Hastanesi Bilkent Projesi'nde Armacell Yalıtım ürünleri tercih edildi
Ankara Şehir Hastanesi Bilkent Projesi'nde Armacell Yalıtım ürünleri tercih edildi
Ankara Şehir Hastanesi Bilkent Projesi'nde Armacell Yalıtım ürünleri tercih edildi

 

SODEX İstanbul 2021

29 Eylül - 2 Ekim 2021
isk sodex 2019 300x250