Yalıtım

Ankara Bilkent Entegre Sağlık Kampüsü'nde Armacell’in elastomerik yalıtım ürünleri tercih edildi. Ankara Bilkent Entegre Sağlık Kampüsü; 1.200.000 m2 arsa üzerinde, Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Kongre Merkezleri ve Ticari Alanlar, Yüksek Teknoloji Merkezi ve ARGE Merkezi ile dokuz dal hastaneyi içeriyor.

Ankara Bilkent Entegre Sağlık Kampüsü Projesi
Ankara Bilkent Entegre Sağlık Kampüsü Projesi
Ankara Bilkent Entegre Sağlık Kampüsü Projesi
Toplam 3.660 yatak kapasitesine sahip olan entegre sağlık kampüsünün iklimlendirme sistemlerinde Armacell’in elastomerik yalıtım ürünleri tercih edildi. Dünya’da tek seferde inşa edilecek olan en son ve en büyük hastane projelerinden biri olan Ankara Bilkent Entegre Sağlık Kampüsü Projesi, 2016 yılının son aylarında tamamlanması bekleniyor.

Armacell Yalıtım'ın elastomerik yalıtım ürünleri insan sağlığına uygun, yangın dayanımı yüksek, uluslararası standartlara sahip özellikler ile üretilmektedir. Suya ve buhara karşı dirençli olmalarının yanı sıra, UV (Ultra Violet-Mor Ötesi) ışınlarına, zorlu hava şartlarına karşı yüksek direnç gösteriyor. Tesisatlarda iyi bir ısı yalıtımı ve yoğuşma kontrolü sağlarken enerji verimliliği ile marka projeler dahil olmak üzere yurt içi ve yurt dışında binlerce tesiste tercih ediliyor. Konfor, sağlık ve hijyen şartlarına uygun ürünler, Armacell Yalıtım A.Ş. tarafından Bursa fabrikasında üretilmektedir.

Üstün teknolojiye sahip teknik ürünleri ve mühendislik köpükleriyle Armacell Yalıtım A.Ş. ülkemiz ve yakın coğrafyalardaki ülkeler için ürün çeşitliliği ile iklimlendirme, inşaat, enerji, ulaşım, marin, beyaz eşya gibi çok çeşitli sektörlere hizmet vermektedir.

SODEX İstanbul 2021

29 Eylül - 2 Ekim 2021
isk sodex 2019 300x250