Pompa ve Vana

Şeker fabrikaları, pompalar için zorlu sektörler arasında önde geliyor. Transfer edilecek akışkanın özellikleri, değişken basınç seviyeleri, dalgalanma yapan yüksek sıcaklıklar ve viskoziteler, pompaların çalışma koşullarını zorlaştıran etkenler arasında yer alıyor.

Ürünlerinin görev yaptığı her sektörde başarılı olan Standart Pompa, şeker fabrikalarının zorlu çalışma koşullarında da çözümleriyle adından söz ettiriyor.

Son olarak Türkiye’nin en yüksek kotaya sahip şeker fabrikalarından biri olan Afyonkarahisar Doğuş Şeker Fabrikası’nın tercih ettiği Standart Pompa, dayanıklılık, güvenilirlik ve satış sonrası hizmetlerde pozitif özellikleriyle öne çıkıyor.

Standart Pompa’nın Afyonkarahisar Doğuş Şeker Fabrikası’na teslim ettiği zorlu koşullara dayanıklı 17 adet SCP TS EN ISO 2858 Norm Pompa, karbonatlama, tephir, difüzyon beleme, ham şerbet, pülplü prese suyu ve pülpsüz prese suyu proseslerinde görev yapacak.

Şeker fabrikalarının yanı sıra demir-çelikten denizciliğe, madencilikten enerjiye kadar birçok sektörün güvenilir iş ortağı olan Standart Pompa, başarı hikayelerine yenilerini eklemeye devam edecek.

SCP TS EN ISO 2858 Norm Pompa
SCP TS EN ISO 2858 Norm Pompa
SCP TS EN ISO 2858 Norm Pompa

Aqua Therm Tashkent 2021

SODEX İstanbul 2021

29 Eylül - 2 Ekim 2021
isk sodex 2019 300x250