Pompa ve Vana

Grundfos´un Türkiye ve Merkez Asya Pazarlama ve Ürün Yönetimi Direktörlüğü´ne Işıl Aksoy atandı. Bugün 50´den fazla ülkede 19.000’den fazla çalışanı ve 4 Milyar Euro´ya yaklaşan cirosu ile pompa üretimi konusunda bir dünya devi su çözümleri firması Grundfos´un Türkiye ve Merkez Asya Pazarlama ve Ürün Yönetimi Direktörlüğü´ne, uzun yıllardır farklı firmaların pazarlama operasyonlarını yürüten, pazarlama ve dijitalleşme alanında deneyimli isim Işıl Aksoy atandı.

Işıl Aksoy
Işıl Aksoy
Işıl Aksoy
Yüksek verimli akıllı su çözümleri ile dünyanın su ve iklim sorunlarına yönelik çözümlere öncelik eden Grundfos, pazarlama faaliyetlerini tecrübeli bir isme emanet etti. Uzun yıllar farklı firmalarda pazarlama direktörlüğü görevini üstlenen Işıl Aksoy, kariyerine Grundfos Türkiye ve Merkez Asya Pazarlama ve Ürün Yönetimi Direktörü olarak devam edecek.

Işıl Aksoy, Grundfos Türkiye´nin yanı sıra Merkez Asya´daki toplam 8 ülkenin pazarlama ve ürün yönetimi faaliyetlerinden sorumlu olacak. Öte yandan Birleşmiş Milletler temsilcisi olan ve Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri’nden “İklim Değişikliği” ve “Temiz Suya Erişim” başlıkları üzerine çalışan markanın, bölgedeki sosyal sorumluluk projelerini de devam ettirecek.

Kariyerine Koç Holding´te başlayan Işıl Aksoy, DemirDöküm markasının farklı pazarlama fonksiyonlarında görev aldıktan sonra, AristonThermo´nun Türkiye, Doğu Avrupa ve Merkez Asya Pazarlama Direktörlüğü görevini üstlendi. Son olarak Betek Boya ve Kimya ´da Stratejik Pazarlama Grubunu yönetti. Lisans eğitimi sonrası Işık Üniversitesi´nde yüksek lisans eğitimini (MBA) tamamlayan Aksoy, Harvard Business School´da Sürdürülebilir İş Stratejileri eğitimi aldı.

WIN EURASIA 2020

ICSG İstanbul 2020

SODEX Ankara 2020

30 Eylül - 3 Ekim 2020
isk sodex 2019 300x250

ERBIL BUILDING