Pompa ve Vana

Isıtma, soğutma ve havalandırma sektöründe, tüm dünyanın gözü 11-15 Mart tarihleri arasında, ISH 2019 Fuarı’ndaydı. Frankfurt’ta gerçekleştirilen fuara, Türkiye’nin %100 yerli pompa üreticisi Standart Pompa, 112 m2’lik bir stantla katıldı. Özellikle ECO serisi ürünleri, hidrofor ve yangın söndürme sistemlerini sergileyen Standart Pompa, ziyaretçiler tarafından ilgiyle karşılandı.

 

Standart Pompa ürünleri 90’ı aşkın ülkeye ihraç ediliyor
Standart Pompa ürünleri 90’ı aşkın ülkeye ihraç ediliyor
Standart Pompa ürünleri 90’ı aşkın ülkeye ihraç ediliyor
Standart Pompa’nın sıcak - soğuk su sirkülasyonlarında ve havalandırma sistemlerinde kullanılan ECO serisinin ECO-SNT, ECO-SNM, ECO-SNL ve ECO-SKY ürünleri, yüksek verimlilik performansıyla doğaya saygı gösteriyor ve dünya enerji kaynaklarını tasarruflu kullanıyor.

Standart Pompa’nın yangın söndürme sistemlerinde sunduğu çözümler arasında yer alan UL listeli/FM onaylı pompalar ise dünyanın en zor kriterlerini güvenle karşılıyor. SKM çok kademeli, çok çıkışlı yangın pompaları, yüksek binalarda farklı zonların ihtiyacı olan farklı basınçları tek bir pompa ile sağlıyor.

Fuarda yer alan bir diğer ürün grubu olan frekans kontrollü (opsiyonel) TH hidroforlar ise suyu her kata ulaştıracak şekilde basınçlandırıyor ve sistemlere verimlilik katıyor.

Ürünlerini tüm dünyada kabul gören uluslararası standartlarda üreten Standart Pompa, 90’ı aşkın ülkeye ihraç ediliyor.

Aqua Therm Tashkent 2021