Pompa ve Vana

2004 yılında çalışmalarına başlayan DISC Akademi, 05 Ekim 2018 tarihinde, MAS DAF Mas Grup çalışanlarının kişisel gelişimi için, İstanbul’da, DICS Kişilik Envanteri Eğitimi verdi.

MAS DAF Pompa Çalışanları, DISC Drama Eğitimi ile Bilgilerini Yenilediler
MAS DAF Pompa Çalışanları, DISC Drama Eğitimi ile Bilgilerini Yenilediler
MAS DAF Pompa Çalışanları, DISC Drama Eğitimi ile Bilgilerini Yenilediler
Mas Grup İnsan Kaynakları Müdiresi Sn. Handan Doğan tarafından koordine edilen ve tanınmış tiyatro sanatçılarımızdan Binnur Şerbetçioğlu ve Tarık Şerbetçioğlu yönetimindeki İstanbul Kumpanyası oyuncuları tarafından verilen eğitim, tam gün olarak gerçekleşti.

Sn. Giray Uyar tarafından sunulan ve İstanbul Kumpanyası oyuncuları Sn. Ozan Demir, Sn. Yansı Deniz Özçelik ve Sn. Gizem İnceoğlu, tarafından canlandırılan değişik karakterlerin yer aldığı skeçler ile pekiştirilen eğitimde, Dominant, İz Bırakan, Sadık ve Ciddi kişilik karakterlerinin, belirgin özellikleri üzerinde duruldu.
Sn. Doğan, DISC Kişilik Envanteri Eğitiminin, özellikle şirket dışı ziyaretlerde bulunan Satış Grubunun ikili görüşmelerinde; karşı tarafı daha iyi anlaması ve kendini daha iyi ifade edebilmesi yeteneklerinin gelişimi için faydalı bir eğitim olduğu değerlendirmesinde bulundu.

Eğitim sonunda kısa bir değerlendirme konuşması yapan, Mas Grup Satış Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Sn. Mehmet Ürek ise, bu tür eğitimlerin, şirket çalışanlarının ve şirketin sürekli değişimine ve gelişimine sağladığı katkılar nedenleri ile önümüzdeki dönemlerde düzenli olarak süreceği değerlendirmesinde bulundu.

 

ISK - SODEX Istanbul 2019

INGAS 2019