Pompa ve Vana

Kayseri’de yapılmakta olan 300.000 m² kapalı alanda inşa edilen, TOKİ’nin 2017 yılı içerisinde yapılacak en büyük projesi ve ayrıca ‘Türkiye’nin En Büyük AVM’si ‘ünvanına sahip  Kayseri Mobilya Kent ‘de Mas Pompa ürünleri tercih edildi. Kayseri ve Türk mobilya sektörünü geliştirmek, ulusal ve uluslararası düzeyde rekabet gücünü artırmadaki sorunlarına çözümler üretmek amacıyla sektörün birlik beraberlik içinde hareket etmesini sağlayacak.


Kayseri Mobilya Kent ‘de Mas Pompa ürünleri tercih edild
Kayseri Mobilya Kent ‘de Mas Pompa ürünleri tercih edildi
Kayseri Mobilya Kent ‘de Mas Pompa ürünleri tercih edildi
Proje kapsamında; Avrupa  Enerji Verimlilik regülasyonu EUP kapsamında, enerji verimliliği en üst düzey MEI>0,4 verim değerine sahip frekans kontrollü uçtan emişli NM serisi norm pompalar ve frekans kontrollü uçtan emişli NMM serisi monoblok norm pompalar ve inline kuru rotorlu sirkülasyon pompaları kullanılmıştır.
Yapılan 25.000 m² üst katında açık alanı fuar alanı olarak kullanılacak tesiste 8 adet banka şubesi, teknoloji marketi, restoranlar, cafeler,  228 adet mobilya mağazası, halı, aydınlatma, beyaz eşya , ev tekstili vb. yan sektörler için 20.000 m² kiralanabilir alanı bulunmaktadır.
Mobilya sektörünü ve Kayseri’yi büyük ve modern ortak makine parkuru sayesinde geliştirecek olan tesiste en teknoloji makineler kullanılacak. 8.9 milyon € bütçeli  tesisin 2000 m² lik yönetim binası olacak.
  

Aqua Therm Tashkent 2020

SODEX Ankara 2020

30 Eylül - 3 Ekim 2020
isk sodex 2019 300x250