HVAC

Başkan Cem Özyıldırım, Kazan ve Basınçlı Kaplar Sanayicileri Birliği ( KBSB ) Olağan Genel Kurulu’nda güven tazeledi.

Başkan Cem Özyıldırım
Başkan Cem Özyıldırım
Başkan Cem Özyıldırım
Cem Özyıldırım: “Isıtma sektörü olarak, birçok lokomotif sektörü de bünyemizde barındırıyoruz. Hedefimiz hem sektörümüzün hem de lokomotif sektörlerimizin büyümesine, dolayısıyla da ülke ekonomisinin gelişimine katkı sağlamak. Yeni dönemde de üzerimize düşeni yaparak, çalışmalarımızı hızlandıracağız” dedi.

1985 yılından bu yana Kazan ve Basınçlı Kap sanayisi ve bu sanayinin bileşeni konumundaki yardımcı ekipman ve hammadde tedarikçilerinin çatı kuruluşu olan Kazan ve Basınçlı Kaplar Sanayicileri Birliği ( KBSB ), Olağan Genel Kurul toplantısını gerçekleştirdi.

15 Haziran Çarşamba günü Gökçe Brülör sponsorluğunda Cemile Sultan Koru Restoran’da düzenlenen genel kurulda; KBSB’nin dönem faaliyetleri, ileriye dönük projeleri, sektörün problemleri ve sektör için Türkiye pazarının 10 katı büyüklüğünde bir pazar hacmine sahip olan Orta Asya ülkelerindeki iş fırsatları ele alındı.

KBSB Yönetim Kurulu
KBSB Yönetim Kurulu
KBSB Yönetim Kurulu
Toplantıya katılan İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şanal, konuşmasında İSİB’in sektörün ihracat pazarlarını genişletmeye yönelik faaliyetleri hakkında bilgiler paylaştı.

Yönetim kurulu seçimlerinin yapıldığı genel kurulda oy birliğiyle KBSB Yönetim Kurulu Başkanı Cem Özyıldırım ile yola devam etme kararı alındı.

İkinci kez başkan seçilerek güven tazeleyen Cem Özyıldırım, genel kurulda yaptığı konuşmada: “Isıtma sektörü olarak birçok lokomotif sektörü de bünyemizde barındırıyoruz. Hedefimiz hem sektörümüzün hem de lokomotif sektörlerimizin büyümesine dolayısıyla da ülke ekonomisinin gelişimine katkı sağlamak. Yeni dönemde de üzerimize düşeni yaparak çalışmalarımızı hızlandıracağız. Bu kapsamda sektörümüzün gelişimine katkı sağlayacak tüm adımları üyelerimizle birlikte atacağız” dedi.

 

KBSB Üyeleri
KBSB Üyeleri
KBSB Üyeleri
Kazan ve Basınçlı Kaplar Sanayicileri Birliği’nin ( KBSB ) yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor:

TERMOISI AŞ - CEM ÖZYIILDIRIM

AKKAYA ISI AŞ - A.CEVAT AKKAYA

ERENSAN AŞ - EFKAN ÇEVİKER

GEDİK TERMO VANA AŞ - MUSTAFA KOÇAK

ATECH END. LTD. - AYHAN YILMAZ

BARIŞ TEKNOLOJİ LTD. - HAMDİ HOPLAMAZ

ÖNMETAL DÖK. SAN. AŞ - LEVENT ÖNGÖR

Denetleme kurulu:

BERSEY LTD. - AKIN EROL

ÜNLÜSOY LTD - MEHMET ÜNLÜSOY

GÖKÇE BRÜLÖR AŞ - AHMET İLHAN

Disiplin kurulu:

ÖZMAKSAN ISI AŞ - AHMET YAĞCI

EROĞLU ISI AŞ - MEHMET EROĞLU

AKTES KAZAN LTD. - SAFFET AKKUŞ