HVAC

Buderus, tüm kullanıcılarını yıllık kombi bakımı yaptırmaya teşvik etmek için cazip fiyatlar sunan büyük yaz kampanyası düzenledi. 1 Eylül’e kadar devam edecek kampanya kapsamında kombi bakım paketi için fiyatını 200 TL olarak belirledi.

Yılda en az bir kez bakım şart!

Soğuk kış günlerinde evinin sıcacık kalmasını ve sevdiklerinin güven içinde ısınmasını isteyen herkese, kullandıkları kombinin yıllık bakımını düzenli olarak yaptırması öneriliyor. Kombinin daha uzun ömürlü olabilmesi ve verimlilik sağlanabilmesi için de en az yılda bir kez bakım yaptırmayı ihmal etmemek gerekiyor. Buderus uzmanları, yıllık bakım için en ideal tarih olarak, haziran ve temmuz aylarını işaret ediyor.

Kombi bakımında kritik noktalardan biri de bu işlemin yetkili servisler tarafından yapılması. Yetkili servislerin markanın uzmanlık bilgilerine sahip olması ve herhangi bir işlem gerektiğinde orijinal yedek parçayla bunu yapabilmesinin yanı sıra Buderus güvencesi de bu tercihte önemli rol oynuyor.

Kampanya hakkında detaylı bilgi için https://www.buderus.com/tr/tr/hizmetler/servis-hizmetlerimiz/kombi-bakimi/ adresi ziyaret edilebilir.

Buderus KOMBI Bakımı
Buderus KOMBI Bakımı
Buderus KOMBI Bakımı