HVAC

Türkiye iklimlendirme sektörünün güçlü markalarından E.C.A., çevreci ve içerdiği inverter donanımları sayesinde soğutma konforunu artıran hafif ticari klimaları ile hijyenik iklim ortamı sağlıyor. Kaset, kanallı ve salon tipi olmak üzere tüketicilerine 3 farklı alternatif imkanı sunan E.C.A.’nın hafif ticari klimaları, yüksek verimlilik, modern tasarım ve çevre dostu özellikleriyle iklimlendirme pazarında öne çıkıyor.

Maksimum hijyen anlayışı nüfusun yoğun olduğu ortamlarda dikkat edilmesi gereken en önemli konuların başında geliyor. Tüketici ihtiyaçlarına cevap veren ürünler geliştirerek iklimlendirme pazarında öncü bir konumda bulunan E.C.A., yeni nesil hafif ticari klimaları ile nüfus hareketinin yoğun yaşandığı alanlarda ideal iklim konforu sunuyor.

Full DC inverter teknolojisi sayesinde üstün performans

Kaset, kanallı ve salon tipi olmak üzere 3 ayrı seçeneğe sahip çevre dostu hafif ticari klimaların tümü full DC inverter teknolojisini içeriyor. 18.000-24.000-36.000-48.000 BTU/h kapasite seçenekleriyle kaset tipi klimalar, 4 yönlü hava akışı sağlıyor. Havadaki toz ve partiküllere karşı özel filtresi bulunan ürünler, sessiz çalışma moduyla kapalı ortamlarda daha fazla gürültü olmasının önüne geçiyor. Kompakt tasarım geniş alan kullanımını beraberinde getirirken; 24 saat/haftalık zaman ayarı, akıllı kanat yönlendirmesi, çevre ve iç sıcaklık değerlerine göre çalışan otomatik mod seçeneği gibi ergonomik özellikler kullanım kolaylığı sağlıyor. Cihazlardaki nem düzenleyici fonksiyon ise ortamdaki nemi ideal oranda tutuyor.

E.C.A.’nın ticari alanlarda tercih edilen bir diğer klima çeşidi kanallı tip klimalar, barındırdığı kompresör sistemiyle yüksek verimlilik vadediyor. 24 saat ve haftalık programlanabilme özelliğinin yanı sıra rahat uyku modu bulunan cihazlar, otomatik yeniden başlatma özelliğiyle dikkat çekiyor. Kanallı tip ürünler 24.000-48.000-60.000 BTU/h kapasite alternatifleriyle temin edilebiliyor.

ECA Kaset Tipi Klima
ECA Kaset Tipi Klima
ECA Kaset Tipi Klima
ECA Salon Tipi Klima
ECA Salon Tipi Klima
ECA Salon Tipi Klima

ICSG İstanbul 2021

Aqua Therm Tashkent 2021

SODEX İstanbul 2021

29 Eylül - 2 Ekim 2021
isk sodex 2019 300x250