HVAC

Isıtma, soğutma, motor kontrol sistemleri ve güç çözümleri alanlarında dünya lideri Danfoss, ailesine yeni katılan iş ortağı ile güçlenmeye devam ediyor. Sektörde uzun yıllardır yer alan Başaran Isı Sistemleri ile Danfoss Türkiye İklimlendirme Çözümleri Segmenti iş ortağı olarak anlaştı.

Sektörde 30 yıllık bilgi birikimi ve deneyime sahip Başaran Isı Sistemleri ve Danfoss İklimlendirme Çözümleri Segmenti güçlerini birleştirdi. Başaran Isı Sistemleri, 2021 yılı Ocak ayı itibarıyla Danfoss ürünlerinin satışını tüm Türkiye’de üstlendiğini resmileştirdi.

Danfoss İklimlendirme Çözümleri Segmenti, 100 kişilik ekibi, gelişmiş lojistik ağı ve yaptığı yatırımlarla 30 yıldan uzun süredir ısıtma ve soğutma sektöründe önemli rol oynayan Başaran Isı Sistemleri’ni iş ortaklar arasına ekleyerek Türkiye pazarında teknik anlamda gücünü pekiştireceğine ve pazar payını arttıracağına inanmaktadır.
Başaran Isı Sistemleri’nin mekanik tesisat firmalarına satışını gerçekleştireceği Danfoss ürünleri arasında; Termostatik Radyatör Vanaları,Hidronik Döşemeden Isıtma Sistemleri,Motorlu Vanalar,Balans Vanaları,Daire İstasyonu ve Kalorimetre gibi ürün grupları yer alıyor.

Başaran Isı Sistemleri
Başaran Isı Sistemleri
Başaran Isı Sistemleri
Danfoss
Danfoss
Danfoss

 

ICSG İstanbul 2021

Aqua Therm Tashkent 2021

SODEX İstanbul 2021

29 Eylül - 2 Ekim 2021
isk sodex 2019 300x250