HVAC

COPA, ayrıcalıklarla dolu dijital sadakat programı MyCOPA ile, 31 Mart’a kadar iş ortaklarına 3 kat puan kazanarak daha fazla ödül alma imkanı sunuyor.

COPA
COPA
COPA
MyCOPA uygulaması ile iş ortaklarının tüm işlemlerini kolay ve hızlı çözebilmesini sağlayan COPA, bu uygulama üzerinden geliştirdiği kampanyalar ile iş ortaklarına ayrıcalıklar sunuyor. 12 Şubat itibariyle başlayan ‘MyCOPA 3 Kat Puan’ kampanyası, üyelere biriktirdikleri puanlar ile daha fazla ödül alma fırsatı sağlıyor. Kampanya çerçevesinde MyCOPA üyeleri, 12 Şubat – 31 Mart 2021 tarihleri arasında yaptıkları Eomix kombi ilk çalıştırmalarından, standart puanın 3 katı puan kazanacak ve biriken puanlarla COPA’nın sunduğu çeşitli ödüller arasından seçim yapabilecek.
Dijital dönüşüm doğrultusunda iş süreçlerini dijital platformlara taşıyan COPA, dijital sadakat programı olan My COPA uygulamasıyla dikkat çekiyor. İş ortaklarının tüm ihtiyaçlarını kolay ve hızlıca cep telefonlarından çözüm sağlayabilecekleri şekilde tasarlanan MyCOPA uygulaması aracılığı ile COPA, iş ortaklarına fırsatlar yaratmaya devam edecek.

ICSG İstanbul 2021

Aqua Therm Tashkent 2021

SODEX İstanbul 2021

29 Eylül - 2 Ekim 2021
isk sodex 2019 300x250