HVAC

Bosch Termoteknoloji, Condens 2200i W modelinin yeni 20 kW kapasiteli kombisiyle küçük evlere büyük tasarruf sağlıyor. İklimlendirme sektörünün en güçlü markalarından Bosch Termoteknoloji, ihtiyaca göre en uygun ürün ve hizmetleri kullanıcılarla buluşturma misyonuyla yeni 20 kW kapasiteli Condens 2200i W modelini Haziran ayında piyasaya sundu.

Bosch Condens 2200i W yoğuşmalı kombinin yeni 20 kW
Bosch Condens 2200i W yoğuşmalı kombinin yeni 20 kW
Bosch Condens 2200i W yoğuşmalı kombinin yeni 20 kW
Haziran ayı itibarıyla pazara sunulan Bosch Condens 2200i W yoğuşmalı kombinin yeni 20 kW kapasitesi, özellikle küçük evler için kolay ve tasarruflu kullanımıyla öne çıkıyor. Bosch Condens 2200i W, enerji verimliliği skalasında A sınıfında yer alıyor.20 kW ısıtma ve 25 kW sıcak kullanım suyu kapasitesine sahip olan ürün, yoğuşma teknolojisi sayesinde yüksek tasarruf sağlıyor.

Bosch Termoteknoloji Türkiye, Orta Doğu & Kafkasya Genel Müdürü Kıvanç Arman, yeni kombi hakkında “Bosch olarak ‘Her zaman her yerde ÖNCE MÜŞTERİ’ söylemimizin arkasında duruyoruz.

 

Bosch Termoteknoloji Türkiye, Orta Doğu & Kafkasya Genel Müdürü Kıvanç Arman
Bosch Termoteknoloji Türkiye, Orta Doğu & Kafkasya Genel Müdürü Kıvanç Arman
Bosch Termoteknoloji Türkiye, Orta Doğu & Kafkasya Genel Müdürü Kıvanç Arman
Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını sürekli takip ediyoruz. Bu ihtiyaçlara en uygun ürün ve hizmetleri kendileriyle buluşturma misyonumuzla, 2020 yılında ürün gamımızdaki çeşitliliğimizi arttırdık ve Bosch Condens 2200i W yoğuşmalı kombilerimizin yeni 20 kW kapasiteli modelini pazara sunduk. Ülkemizin ve sektörümüzün yaşadığı tüm zorluklara rağmen; rekabetçi ve çevik yapımız, yenilikçi ürün ve hizmetlerimiz ile müşteri odaklılığımız sayesinde pazardaki güçlü konumuzu korumaya devam edeceğiz. Ürünümüzün tüm tüketicilerimize tasarruf ve konfor sağlamasını diliyoruz.” dedi.

Daha fazla doğalgaz tasarrufu

Bosch Termoteknoloji’nin yeni nesil yoğuşmalı duvar tipi kombisi Condens 2200i W, geniş modülasyon aralığı ile çok düşük ısı ihtiyaçlarında bile yüksek tasarruf sağlıyor. 1:5 modülasyonlu brülörü, anlık ısı ihtiyacınıza göre kendisini otomatik olarak ayarlıyor. Cihaza ihtiyaç olmadığı durumlarda, cihaz kapasitesini 5’te 1’i kadar kendiliğinden kısabiliyor ve böylece gereksiz gaz tüketiminin önüne geçiyor.

Yeni tasarım, Kompakt ölçüler, Kolay kullanım

Bosch Condens 2200i W
Bosch Condens 2200i W
Bosch Condens 2200i W
Bosch Condens 2200i W’nin 20 kW kapasiteli yoğuşmalı kombisi, yepyeni bir tasarıma ve kompakt boyutlara sahip. Bosch’un “Roundagon” adı verilen yuvarlak hatlı tasarımına sahip olan cihaz, hafifliğiyle kolay kullanım ve montaj olanağı sağlıyor. Aynı zamanda 7 tuşlu yeni ara yüzü ve yeni nesil LCD ekranı sayesinde, kullanım kolaylığı sunuyor.

Modülasyonlu oda kumandası ile kullanımda A+ enerji verimliliği

ErP (Enerji ilişkili ürünler) yönetmeliğine göre Condens 2200i W; 20 kW ve 24 kW kapasiteli modelleriyle %94 mahal ısıtma verimliği sağlıyor.

A sınıfı yeni nesil yoğuşmalı kombiler; modülasyonlu ve dış havaya göre çalışan bir oda kumandasıyla kullanıldığında, bu özelliklere sahip oda kumandalarının getirdiği ilave 4 puan ile toplam sistem verimliliği %98’e çıkarak enerji verimliliği sınıfı A+’a ulaşıyor.

Bosch Termoteknoloji profesyonelleri doğal gaz faturalarında daha fazla tasarruf elde etmek için modülasyonlu oda kumandası ile kullanabilen sistemleri öneriyor.

ICSG İstanbul 2021

Aqua Therm Tashkent 2021

SODEX İstanbul 2021

29 Eylül - 2 Ekim 2021
isk sodex 2019 300x250