HVAC

Her gün binaları daha iyi hale getirmek için çalışıyoruz . Mükemmel mekanları bugünden tasarlıyor ve birçok konuda öncülük ediyoruz. Siemens Bina Ürünleri olarak Mekanik Tesisatta Dijital Dönüşüm Etkinliği ve Sanal Sergi'sindeyiz.

 

Siemens Bina Ürünleri
Siemens Bina Ürünleri
Siemens Bina Ürünleri
Sponsor olduğumuz bu sanal fuar, hem katılımcılara hem de firmalara dijital deneyim yaşatacak. Katılımcılar bu platformda gerçek fuarlarda olduğu gibi fuar standlarını sanal ortamda gezebilecek, ilgilendiği seminerlere katılıp firmalarla B2B görüşmeler yapabilecek ve ürünleri inceleyebilecekler.

28 Mayıs'ta başlayacak ve 1 ay boyunca sürecek olan Sanal Fuar'da;

Intelligent Vana

Akıllı Termostat

Desigo CC Entegre Bina Yönetim Platformu

Cerberus Yangın Korunum Sistemleri

Portfolyomuzu yakından inceleyebilirsiniz.

  • Sanal fuara buradan kayıt yaptırabilirsiniz.

29 Mayıs Cuma günü dijital portfolyomuzda bulunan yenilikçi ürünlerimizi anlatacağımız Siemens oturumuna sizleri de bekleriz.

29.05.2020
Saat: 13:00
Konu: Dijital Portfolyo

Seminerimize katılmak için:

https://makina.zoom.us/j/99699164794
Meeting ID: 996 9916 4794

Etkinlik bağlantı, fuar erişimi konusunda teknik sorularınız için: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İnsanların kendilerini güvende hissedecekleri ve istedikleri koşullarda zaman geçirecekleri mekanları tasarlamak deneyim, uzmanlık ve yenilikçilik gerektiriyor.

Siemens Bina Ürünleri olarak bu uzmanlığı sunuyor ve #MükemmelMekanlar için çalışıyoruz.