HVAC

Luftsis AŞ - BRONYA NPO LLC ile distribütörlük sözleşmesi imzaladı. BRONYA yeni nesil nano teknoloji Süper İnce Sıvı ISI izolasyon ürünleridir. Ürünler, Luftsis A.Ş. stoklarında mevcut olup tesisat ve inşaat sektörleri için bayilikler verilecektir. Inşaat ve tesisat sektörünün kullanımına uygun BRONYA Profesyonel Seri Nano Teknoloji Super Sıvı ISI IZOLASYONLAR şimdi Türkiyede..

 BRONYA yeni nesil nano teknoloji Süper İnce Sıvı ISI izolasyon ürünleriBRONYA Süper Sıvı ISI Izolasyonu

Ürünler mekanik tesisat ve inşaat sektörlerinin ihtiyaçları kapsamında kullanımına hazır olup sertifikalı “k” ısı iletim katsayısı 0.001 +- 0.0002 W/m.C dir. 3M marka Micro Cam Kürecikler ve BASF marka kimyasal komponentler ile hazırlanmış PROFESYONEL seri SIVI Isı izolasyonlarıdır.  1 mm kalınlıkta uygulanmış BRONYA ürünleri 50 mm Tasyünü izolasyona eşdeğerdir. Kullanım alanları; her türlü mekanik tesisat uygulaması (İç-Dış boru, hava kanalı, tank, depo, metal yüzeyler) ile İnşaat dış cephe mantolama alternatifi kaplamalardır.

Yüzeylere fırça veya sprey tekniği ile kolayca tatbik edilir. Ürünler stoklarımızda mevcut olup tesisat ve inşaat sektörleri için bayilikler verilecektir. 

EN 825 göre tanımlanmış Isıl iletkenlik hesap değeri lamda= 0.001 W/mK

Türkiye genelinde bayilikler verilecektir. Numune talebi ve bayilik müracatı icin (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.)

Fırça ile sürülebilen 1mm kalınlıkta ki BRONYA 50 mm taşyünü izolasyona eşdeğerdir..

 

 BRONYA Süper Sıvı ISI Izolasyonu Luftsis A.Ş. ile Türkiye'de
BRONYA Süper Sıvı ISI Izolasyonu Luftsis A.Ş. ile Türkiye'de
BRONYA Süper Sıvı ISI Izolasyonu Luftsis A.Ş. ile Türkiye'de
BRONYA Süper Sıvı ISI Izolasyonu

USA da NASA tarafından 1990 yılında uzay mekiği çalışmaları esnasında keşfedilmiş ve sanayiye aktarılmış Süper SIVI ISI İZOLASYON malzemeleri LUFTSİS AŞ tarafından BRONYA markası ile Türkiye ye getirilerek güncel kullanıma ve satışa sunulmuştur. Tesisat ve İnşaat sektörlerinde devrim niteliğinde olan ürünlerin ilk sektörel tanıtımı 2018 Tarihinde yapılmıştır.

BRONYA yeni nesil nano teknoloji bir sıvı ısı izolasyon malzemesidir. İçeriği 100 micron büyüklüğünde mikro seramik cam kürecikler den oluşur. Silikat esaslı kimyasal bağlayıcılar ile birleştirilmiştir. Kullanım amacına göre içeriğine ilave inhibitörler ilave edilmiştir. Mikro seramik cam kürecikler tam kapalı formda dizildiklerinde mükemmel bir ısı izolasyonu oluştururlar. Isı İletim katsayısı çok düşüktür (Thermal conductivity 0,0010 W/m, C).

1 mm BRONYA Sıvı izolasyonu 50 mm taşyünü izolasyona eşdeğerdir.

Kullanım alanlara İNSAAT dış ve iç cephe ve endüstriyel her türlü izolasyon uygulamalarıdır. (Hava kanalları, tanklar, depolara, klima cihazları, frigofrig kamyonlar, sıcak-soğuk boru hatları, mekanik tesisat odaları, kazan ve ısıtıcılar vb.)

Özellikleri;

Beyaz renklidir ancak sonradan istenen renge boyanabilir veya içeriğine pigment boya ilave edilerek renklendirilebilir.
Fırça veya Sprey tekniği ile 1mm lik katmanlar şeklinde uygulanır. (maximum 4 mm +450 C için)
-60 /+200 C sıcaklık aralığında etkindir. (Daha yüksek sıcaklıklar için +450 C modifikasyonları vardır.)
Isı izolasyonu ile birlikte korozyon koruması da yapar.
Yapışma özelliği mükemmeldir ( Çelik’e 2 MPa, Tuğla / Beton’a tutunması 1,2 Mpa)
Dış cephe uygulamaları için olan modelinin (Facade modeli) buhar geçirgenliği çok düşüktür (Nefes Alır). Buhar geçirgenliği: 0.033 Mg/m h Pa
Yangına dayanıklıdır ve alev yürütmez (NG Modelleri)
%60 varan ısı kayıplarını önler.
Ömrü 15 yıldır.
Sabunlu Su ile kolayca temizlenir.
2-5-10 ve 20 Litrelik galonlarda satısı yapılır.

Kullanım Miktarları :

1 m2 yüzey için ;

Fırça ile Uygulama 1 mm kalınlık Bronya ................. 1,1 Litre
Airless Sprey ile 1 mm kalınlık Bronya .................. 1,3 Litre

 

Aqua Therm Tashkent 2020

SODEX Ankara 2020

30 Eylül - 3 Ekim 2020
isk sodex 2019 300x250