HVAC

Mekanik tesisat sektörü profesyonellerini bir araya getiren Four Effects Mühendislik Buluşmaları’nın ikincisi 4 Nisan 2019’da Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center’da gerçekleştirildi. Standart Pompa hem standda hem oturumda yerini aldı.

Makine Mühendisi Cihat Çelebi
Makine Mühendisi Cihat Çelebi
Makine Mühendisi Cihat Çelebi
“Mekanik Tesisat; Türkiye ve Global Yolculuk” temasının işlediği organizasyona, sektörün önde gelen temsilcileri katıldı. %100 yerli bir firma olmasına rağmen, yenilikçi vizyonu, 60 yılı aşkın deneyim ve uzmanlığıyla global bir markaya dönüşen Standart Pompa, hem stant hem de oturum bazında Four Effects’in katılımcıları arasında yer aldı.

Standart Pompa’dan Makine Mühendisi Cihat Çelebi, katıldığı panelde Standart Pompa’yı sektöre kapsamlı bir şekilde tanıttı. Ayrıca markanın geleceğe uzanan yolculuğu hakkında önemli satırbaşlarına değindi.

Standart Pompa Standı
Standart Pompa Standı
Standart Pompa Standı
Standart Pompa standında da verimlilik ve konforu bir araya getiren yeni NMT MINI 20/40-130 ürünü tanıtıldı. Yeni nesil teknolojiyle geliştirilen NMT MINI 20/40-130, az yer kaplayan boyutları, yüksek verim sınıfı ve kendinden frekans kontrollü teknolojisiyle ilgi topladı

ISK - SODEX Istanbul 2019

INGAS 2019