HVAC

Endüstriyel ve Ticari ısıtma sistemlerinin 20.000’e yaklaşan referansı ile 1 numarası olan Çukurova Isı, 2019 yılı Bayi Toplantısını ve Gezisini 06-07 Nisan tarihleri arasında Sheraton Otel Ataşehir’de gerçekleştirdi.

 

Çukurova Isı, 2019 yılı Bayi Toplantısı
Çukurova Isı, 2019 yılı Bayi Toplantısı
Çukurova Isı, 2019 yılı Bayi Toplantısı
06 Nisan günü Çukurova Isı Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Cihad Vardan’ın hoşgeldiniz konuşması ile başlayan toplantı, Satış Müdürü Kerem Ünlü’nün 2018 yılı satış değerlendirmesi ile devam etti. Pazarlama Müdürü Osman Ünlü’nün pazarlama faaliyetlerini anlattığı sunum ile devam eden toplantı, Pazar Geliştirme Müdürü Eren Ünlü’nün ihracat faaliyetleri anlatmasıyla birinci bölümü tamamlandı.

İkinci Bölümde ise Satış Müdürü Kerem Ünlü’nün yeni ürünleri tanıttığı sunumla başladı ve Dış Ticaret ve Satınalma Müdürü Sn. Selva Duruak’ın mevzuat hakkında yaptığı sunumla sona erdi. Toplantının 2. gününde ise tüm bayiler ve aileleri ile Üsküdar’dan tekne ile başlayan boğaz gezisi başladı. Beylerbeyi Sarayı, Küçüksu Kasrı ve Anadolu Kavağı gezileri ile Çukurova Isı etkinliği katılımcıların memnuniyeti ile sona erdi.

Aqua Therm Tashkent 2021