HVAC

Türk Tesisat Mühendisleri Derneği, Makine Mühendisleri Odası Bursa şubesinde “Mekanik Tesisatta Dijitalleşme” konulu bir seminer verdi. 26 Ocak 2019 tarihinde Bursa’da gerçekleşen seminere sektör paydaşları yoğun ilgi gösterdi. Seminerler hakkında bilgi için http://www.ttmd.org.tr/haftasonu-seminerleri/ adresini takip edebilirsiniz.

“Mekanik Tesisatta Dijitalleşme”  semineri
“Mekanik Tesisatta Dijitalleşme” semineri
“Mekanik Tesisatta Dijitalleşme” semineri
Türk Tesisat Mühendisleri Derneği'nin Makine Mühendisleri Odası Bursa şubesinde gerçekleştirdiği Semineri'nin başlığı “Mekanik Tesisatta Dijitalleşme”oldu.

TTMD Semineri'nde Bosch Termoteknik Kurumsal ve Endüstriyel Kilit Müşteriler Satış ve İş Geliştirme Müdürü Nevroz Karakuş ilk oturumda yapay zeka, nesnelerin interneti ve big data hakkında bilgi paylaştı. İkinci oturumda ise dijitalleşmenin iklimlendirmeye etkileri, örnek uygulamalar ve bundan sonra yapılacak olan çalışmalardan bahsedildi. Seminere ayrıca yatırımcı temsilciliği, satın alma ve teknik görevlerde bulunan makine mühendisleri de katılım gösterdi.

Nevroz Karakuş seminerle ilgili görüşlerini “Dijital dönüşümün sektörümüze etkisini her geçen gün daha fazla hissediyoruz. İklimlendirme sektöründe de dijitalleşmeyi ön plana almamız gerekiyor çünkü dijital dönüşüm ürün ve sistem verimliliğine katkı sağlıyor. Bu paralelde farkındalık yaratan eğitimlerimiz, uygulama örneklerimiz ve araştırmalarımız devam edecek.” diyerek aktardı.

Türk Tesisat Mühendisleri Derneği'nin teknik eğitim seminerleri devam edecektir, etkinlikleri takip etmek için http://www.ttmd.org.tr/haftasonu-seminerleri/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

ISK - SODEX Istanbul 2019

INGAS 2019