HVAC

Viessmann fotovoltaik sistemler kurulumu ile ilgili partner firması olan Sunvital ile birlikte 8-9 Kasım tarihlerinde Ankara Congresium Ato Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşen EIF 11. Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı’nda sektör ile buluştu. Fuar kapsamında 33 m2’lik teşhir alanında ürünlerini sergileyen Viessmann, yüksek verimli Vitovolt 300 model mono PERC ve polikristal fotovoltaik güneş modüllerini müşterilerinin beğenisine sundu.

 

Viessmann , 8-9 Kasım  tarihleri arasında Ankara’da  düzenlenen EIF 11. Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı’nda yerini aldı.
Viessmann , 8-9 Kasım tarihleri arasında Ankara’da düzenlenen EIF 11. Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı’nda yerini aldı.
Viessmann , 8-9 Kasım tarihleri arasında Ankara’da düzenlenen EIF 11. Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı’nda yerini aldı.
Viessmann’ın üst segment ürünü olarak konumlandırdığı Vitovolt 300 AC allblack serisi fotovoltaik modül, fuarın en çok ilgi toplayan ürünlerinden biri durumundaydı. Stanttaki güneşten elde edilen elektriğin verimli öztüketimini gösteren şematik görsel ile Viessmann yetkilileri; fotovoltaik sistemleri, ısı pompalarıyla kombine edilmesi halinde, öztüketimi optimize eden bir sayaç ile sistemin üretim durumuna göre uyarlanabileceğini fuar ziyaretçilerine detaylı olarak anlattı.

Son derece verimli geçen fuarda Viessmann ve Sunvital firmasının beraber gerçekleştirdiği referans projeler ziyaretçiler ile paylaşılarak, yapılan ikili görüşmelerde müşterilere projelerine en uygun sistem çözümleri hakkında bilgiler verildi.

ICCI 2019

ISK - SODEX Istanbul 2019

INGAS 2019