HVAC

Klima sektörünün önde gelen markalarından HITACHI,7 Mayıs 2018 Pazartesi Günü Hilton Otel İstanbul Kozyatağı’nda “Geleceği Hisset” temalı lansman toplantısı  ve gala yemeği gerçekleştirdi. Dubai’deki ve Japonya’daki üst düzey yöneticilerin, Türkiye’nin dört bir yanında gelen bayilerin ve son kullanıcıların katılımıyla toplantı yoğun ilgi gördü.

BAHADIR TAŞKONAK
BAHADIR TAŞKONAK
BAHADIR TAŞKONAK
Johnson Controls Çözüm Ortakları Toplantısı’nda 250’nin üzerinde davetlinin katılım sağladığı toplantının açılış konuşmasını Türkiye ve Hazar Bölgesi DX Sistemler Genel Müdürü Sn. Bahadır Taşkonak yaptı.

”Bugün Türkiye’yi stratejik bir pazar olarak değerlendirdiğimizde Johnson Controls ve Hitachi’nin birleşme güçlerini göstermek için çeşitli hedefler belirliyoruz ve geleceği değiştirip şekillendiriyoruz.Aynı zamanda Yeni Hitachi ürünlerini tüm Türkiye’ye sergilemeyi ve tanıtmayı hedefliyoruz.Bizlerin tek amacı son  kullanıcı  ve   yatırımcıya en  üst  seviyede  ürün  ve  hizmet  desteği  sağlayacak  partnerlerimiz  ile  uzun  yıllar  boyu  sürecek  birlikteliğin  devamını sağlamak, bayi kanalıyla direk çalışıyor olmak ve ana firma olarak,tüm gücümüzü bayilerimize direkt olarak aktarabiliyor olmak.” şeklinde mesajlarını ileten Sayın Taşkonak, bayilerle bir aile olmanın önemini de vurguladı.

Johnson Controls ve Hitachi birleşmesi Toplantısı
Johnson Controls ve Hitachi birleşmesi Toplantısı
Johnson Controls ve Hitachi birleşmesi Toplantısı

ICCI 2019

ISK - SODEX Istanbul 2019

INGAS 2019