HVAC

46 yıldır Dunham-Bush firmasının Türkiye temsilciliğini yürüten Form Şirketler Grubu, satışını gerçekleştirdiği DB Su Soğutmalı Vidalı Soğutma grupları ile projelerinizde yüksek verimle iklimlendirme sağlıyor.

FORM’dan DUNHAM BUSH WCFX  Su Soğutmalı Vidalı Soğutma Grupları
FORM’dan DUNHAM BUSH WCFX Su Soğutmalı Vidalı Soğutma Grupları
FORM’dan DUNHAM BUSH WCFX Su Soğutmalı Vidalı Soğutma Grupları
DUNHAM BUSH WCFX  Su Soğutmalı Vidalı Soğutma Grupları, standart dik vidalı gruplarda 2.965 kW kapasiteye kadar, frekans kontrollü dik vidalı gruplarda ise 2.650 kW kapasiteye kadar mevcuttur. Frekans kontrollü kompresör teknolojisinin en yeni ürünü olarak yüksek performans sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Katalog değerlerinde 2.650 kW’a  kadar çıkabilen kapasitesi, 1.000 kW’tan itibaren  iki  kompresörlü ve her kompresörü  ayrı ayrı frekans kontrollü olması ile  hem kapasite de yedekleme, hem de kısmi yüklerde yüksek verim sağlar. Frekans inveterli kompresörler ve oransal kapasite kontrol imkanı ile maudili santrifüj soğutma gruplarından çok daha verimli bir çalışma sağlar.

Dik vidalı kompresör teknolojisinin sağladığı düzenli gaz akışı  ve dengeli bir tork üretimi ile  cihazda tamamiyle titreşimsiz bir çalışma sağlanmıştır. WCFX serisi Amerikan AHRI 550/590 sertifikasına sahip olup, ASHRE 90.1 standartlarına uygun enerji verimliliğine göre dizayn edilmiştir. WCFX  soğutma grupları son derece küçük taban alanına sahip olduğundan çok kolaylıkla kazan dairelerine monte edilebilir. Özellikle değişim projeleri için idealdir.

Form Şirketler Grubu, bugüne kadar Türkiye’de çalışan tüm vidalı DB soğutma gruplarını temin etmiştir. Referanslarımızdan bazıları; Capitol AVM, Saadet Gıda,  Merit Otel (Kıbrıs), Dedeman Park Hotel, Ragnum Carya Golf Resort Hotel, Maxx Royal Kemer Otel.

Özellikler

•    Vidalı kompresörler ile 3.000  kW kapasiteye kadar tek grup imkanı
•    Taşmalı evaporatör  - DX evaporatöre göre çok daha  yüksek  verimlilik
•    Geliştirilmiş  yağ yönetim mantığı
•    Yatay tip kompresörlere göre %20 daha uzun çalışma ömrü
•    Yeni teknoloji Vision 2020i kontrol paneli, elektronik expansion valve
•    Kısmi yüklerde yüksek verimlilik için evaporatör yüzeyinin maksimum kullanımı
•    DUNHAM BUSH  Ice-Cell buz depolama sistemleri ile çalışabilme özelliği

Aqua Therm Tashkent 2019

27 Şubat-01 Mart 2019
Aqua 300 230 EN

teskon + SODEX İzmir 2019

ICSG İstanbul 2019

ICCI 2019

ISK - SODEX Istanbul 2019

INGAS 2019