HVAC

Bosch Termoteknoloji, bu sene ilk kez gerçekleştirdiği “Bosch Thermotechnology Partners Meeting 2018” ile Orta doğu ve Kafkasya’da yer alan 12 ülkeden gelen tüm iş ortakları ile Bosch Türkiye Genel Merkezi'nde bir araya geldi.

Bosch Termoteknoloji Orta doğu ve Kafkasya Bölgesindeki Tüm İş Ortakları ile İlk Toplantısını Gerçekleştirdi
Bosch Termoteknoloji Orta doğu ve Kafkasya Bölgesindeki Tüm İş Ortakları ile İlk Toplantısını Gerçekleştirdi!
Bosch Termoteknoloji Orta doğu ve Kafkasya Bölgesindeki Tüm İş Ortakları ile İlk Toplantısını Gerçekleştirdi!
Bosch Termoteknoloji Türkiye Çalışanları; Orta doğu ve Kafkasya’daki İş Ortakları ile 2018 Partner Toplantısında bir araya geldi. 2017 yılının değerlendirildiği toplantıda Bosch Termoteknoloji organizasyon yapısı ve işleyişi hakkında iş ortaklarıyla detaylı bilgiler de paylaşıldı. Toplantıda “Bosch Termoteknoloji’nin iş ortaklarıyla birlikte büyük bir ailenin olduğu” vurgusu yapıldı.

Toplantıda dijitalleşen dünyadaki gelişmeler ve Bosch Termoteknolojinin bu alanda yaptığı çalışmalar da iş ortaklarına sunuldu.

Bosch Termoteknoloji Ortadoğu ve Kafkasya Satış Direktörü Mert Kalafatoğlu, 2017 yılında gerçekleşen dijitalleşme projelerini anlatırken, organizasyon yapısının gücü hakkında bilgilendirdi.

Bosch Termoteknoloji Türkiye, Ortadoğu ve Kafkasya Satış Genel Müdürü Zafer Polat’ın ve Bosch Termoteknoloji çalışanlarının da katıldığı toplantıda, iş ortaklarına hizmet veren tüm departmanlar iş akış süreçleri ile ilgili bilgiler verdi.

Fütürist ve Ekonomist Ufuk Tarhan
Fütürist ve Ekonomist Ufuk Tarhan
Fütürist ve Ekonomist Ufuk Tarhan
Fütürist Ufuk Tarhan’dan gelecek trendleri


Orta doğu Partner Buluşmasının önemli konuşmacılarından biri olan Fütürist ve Ekonomist Ufuk Tarhan, geleceğin varacağı noktaya vurgu yaparak; mega trendleri katılımcılar ile paylaştı. Boğaz turunun ardından Lacivert Restaurant’ında gerçekleşen gala yemeği ile toplantı sona erdi.

Aqua Therm Tashkent 2019

27 Şubat-01 Mart 2019
Aqua 300 230 EN

teskon + SODEX İzmir 2019

ICSG İstanbul 2019

ICCI 2019

ISK - SODEX Istanbul 2019

INGAS 2019