HVAC

LUFT Marka merkezi klima cihazları ilk tanıtımını Sodeks 2018 Fuarında yaptı. Yeni teknolojiler ve arge destekli, inovasyona özel olarak önem verdiklerini belirten Luftsis A.Ş. Genel Müdürü Uğur Darcan; "Luft Klima santralları, havuz nem alma cihazları, ısı ve enerji geri kazanım cihazlarımız basta olmak üzere Italyan OEM anlaşmalı fan coiller ve jettfan ürün gruplarımızı fuarda sergiledik" dedi.

Genel Müdür Uğur Darcan
Genel Müdür Uğur Darcan
Genel Müdür Uğur Darcan
Luftsis A.Ş. Genel Müdürü Uğur Darcan yaptığı açıklamada, "Başta ısı köprüsüz dizayn, 7 yıl korozyon garantili, LUFTBOND katoforez kaplamalı klima santrallarımız olmak üzere, UV lambalı Hiygen ve Endüstriyel modellerimiz, IOT (nesneleririn interneti) gelişmelerimiz ve alternatif yeni izolasyon (VIP Vacuum Insulated Panel) ve Microseramik Kürecikli yalıtım boyaları teknolojilerimizin ön tanıtımlarını yaptık. Klima cihazları tasarımlarına getirdiğimiz yenilikler ve müşteri odaklı ürün aksesuarlarımız ile çözümlerimiz beklentilerimizin üzerinde beğeni gördü.

Fonksiyonel cihaz ve sistemler üretmenin ötesinde estetik tasarımlı yeni teknolojilerin birbirini tamamlayarak pazara sunulma vizyonumuzun karşılığını gördüğümüz ilgi ile aldık.

Inovatif yeni ürünlerimizi aynı değerlerde, Avrupa birliği “Eco Design” verimlilik kriterleri ve Endustri 4.0 prensipleri ile geliştirmeye, Arge ekibimizi İtalyan endüstri tasarımcısı ile takviye ederek güçlendirmeye devam edeceğiz. İhracat ağırlıklı teknoloji ve ürün geliştiren %100 yerli bir firma olmaktan da ayrıca gurur duyuyoruz" dedi.

 

Aqua Therm Tashkent 2019

27 Şubat-01 Mart 2019
Aqua 300 230 EN

teskon + SODEX İzmir 2019

ICSG İstanbul 2019

ICCI 2019

ISK - SODEX Istanbul 2019

INGAS 2019