HVAC

Türkiye’de merkezi iklimlendirme ve yenilenebilir enerji sektörünün öncülerinden Form Şirketler Grubu, 07–10 Şubat 2018 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek ISK-SODEX 2018 fuarları’nda, yenilikçi ve son teknoloji ürünleriyle yer alıyor.

 

FORM ŞİRKETLER GRUBU, YENİLİKÇİ ÜRÜNLERİYLE ISK-SODEX 2018 FUARI’NDA
FORM ŞİRKETLER GRUBU, YENİLİKÇİ ÜRÜNLERİYLE ISK-SODEX 2018 FUARI’NDA
FORM ŞİRKETLER GRUBU, YENİLİKÇİ ÜRÜNLERİYLE ISK-SODEX 2018 FUARI’NDA
Klima ve Isıtma sektöründeki yeni ürünlerin ve endüstriyel gelişmelerin tanıtıldığı ISK-SODEX 2018 fuarı’na Form Şirketler Grubu, yeşil bina oluşumunu destekleyen, enerji verimliliği yüksek ve uluslararası sertifikalı yenilikçi ürünleri ile katılıyor.

Sodex 2018’de FORM’un tanıtacağı ürünler arasında Mitsubishi Heavy Yeni Airflex Kaset Tipi Klima, Lennox’un Hava Soğutmalı Flexair Paket Kliması, Clivet’in Hava Soğutmalı Frekans Kontrollü Heatpump Chiller’i bulunuyor. Bu ürünlerin yanı sıra, Mitsubishi Heavy’nin, enerjinin doğru yönetimi ve kontrolü felsefesi ile üretilen VRF iç ve dış üniteleri, Clivet marka Fancoiller, Form marka klima santralleri, su ve toprak kaynaklı ısı pompası konusunda 50 yılı aşkın deneyime sahip Climate Master marka ısı pompaları da tanıtılacak ürünler arasında yer alıyor.

Bu sene fuar’da ilk olarak Form’un İzmir Pancar Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikasında ürettiği, sessiz ve ekonomik olma özellikleri ile ön plana çıkacak fancoil üniteleri de sergilenecek.

Form Şirketler Grubu’nun üretim ayağını oluşturan Form Endüstri Tesisleri’ne ait standta ise Sunvia Gün Işığı Aydınlatma Sistemleri, Roda ve EN12101-2 sertifikalı ilk ve tek Türk Malı duman tahliye kapağı Troke duman tahliye ve doğal havalandırma sistemleri, Fes Klima Evaporatif Soğutma Üniteleri sergilenecek.

Form Şirketler Grubu Yürütme Kurulu Başkanı Tunç Korun, “ Sektörümüzün en önemli fuarı olan SODEX 2018’de merkezi iklimlendirme ve enerji alanındaki yeni ve yüksek kaliteli ürünlerimizi ziyaretçilere tanıtacağız. SODEX’te firmamızdaki yenilikleri ziyaretçilere birebir gösterme imkânı buluyoruz. Enerji verimli ürünlerimizin sektöre önemli katkılar sağlayacağı inancındayım.” dedi.

Türkiye ve çevre ülkelerde sektörün yakından takip ettiği en büyük fuarların başında gelen ISK SODEX’te Form Şirketler Grubu yenilikçi ürünlerini, 3. hol stand no: B02’de sergileyecek.

Aqua Therm Tashkent 2019

27 Şubat-01 Mart 2019
Aqua 300 230 EN

teskon + SODEX İzmir 2019

ICSG İstanbul 2019

ICCI 2019

ISK - SODEX Istanbul 2019

INGAS 2019