HVAC

Viessmann A.Ş.’nin 23-25 Şubat tarihlerinde Antalya’daki Gloria Golf Resort’ta düzenlediği bayi toplantısı, sayıları 300’ü aşan bayi ve Viessmann çalışanlarının katılımıyla gerçekleşti.

Viessmann A.Ş. Genel Müdürü Dr. Celalettin Çelik açılış konuşmasında
Viessmann A.Ş. Genel Müdürü Dr. Celalettin Çelik açılış konuşmasında
Viessmann A.Ş. Genel Müdürü Dr. Celalettin Çelik açılış konuşmasında
Viessmann A.Ş. Genel Müdürü Dr. Celalettin Çelik yaptığı açılış konuşmasında 2016 sektörel değerlendirmelerini katılımcılarla paylaşırken, sektördeki geleceğe yönelik teknolojiler ve yenilikler ile Viessmann’ın bu alanlardaki gelişimini misafirlere aktardı. 2017’nin Viessmann’ın kuruluşunun 100. yılı olması nedeniyle de başta dijitalleşme olmak üzere pek çok yeniliğe imza atacağını belirten Çelik, konuşmasında Viessmann’ın yerel üretici kimliğine ve satış destek projelerine de değindi. Açılış konuşması sonrası bayiler Dijital İletişim Danışmanı Ercüment Büyükşener’in “Dijital Dönüşüm” konulu seminerine katıldılar.

Programın 2. gününde gerçekleşen mevcut durum ve geleceğe bakış niteliğindeki konuşmasında Export Müdürü Armin Fleck, iklimsel ve toplumsal temel değişimler ile pazar ve müşteri ihtiyaçlarındaki değişikliklerin birlikte genel bir dönüşüme yol açtığından bahsetti ve konuşmasına şöyle devam etti: “Viessmann’ın 100 yıldır yenilikçiliğe vermiş olduğu önem, en ciddi motivasyon kaynağımız ve en büyük gücümüzdür. Hep birlikte dijital dönüşüme paralel stratejiler geliştirecek ve odak noktamızda da müşterilerimizi konumlandıracağız.”  Fleck yerel ihtiyaçlar doğrultusunda ürün ve hizmet geliştirme konusuna verdikleri önemi de vurgulayarak, Viessmann Türkiye ekibine ve bu başarıda katkısı olan bayilere teşekkürlerini bildirdi. Konuşma sonrası misafirler Viessmann’ın ısıtma ve Vitoclima klima programındaki ürünlerine yönelik teknik eğitimlere katıldılar ve 2016 ürün programındaki yenilikler hakkında bilgilendirildiler.

Viessmann Türkiye ailesi
Viessmann Türkiye ailesi
Viessmann Türkiye ailesi
Toplantının son gecesinde gerçekleşen gala yemeği öncesi yaptığı teşekkür konuşmasının ardından Viessmann A.Ş. Genel Müdürü Dr. Celalettin Çelik 2016 yılında çeşitli dallarda üstün başarı gösteren bayilere plaketlerini takdim etti. Gecenin devamında katılımcılar Aegean Band’in zengin repertuarıyla gönüllerince eğlenerek yoğun iş temposu arasında deşarj olma fırsatı buldular.

Dr. Celaleddin Çelik
Dr. Celaleddin Çelik
Dr. Celaleddin Çelik

Aqua Therm Tashkent 2020

SODEX Ankara 2020

30 Eylül - 3 Ekim 2020
isk sodex 2019 300x250