HVAC

Armacell Yalıtım ürünleri, Makedonya'nın Üsküp Sky City Projesi’nde tercih edildi. Sky City Projesi iki ödüle sahip.

Armacell Yalıtım ürünleri Makedonya, Üsküp Sky City Projesi’nde
Armacell Yalıtım ürünleri Makedonya, Üsküp Sky City Projesi’nde
Armacell Yalıtım ürünleri Makedonya, Üsküp Sky City Projesi’nde
Makedonya'nın en yüksek kulelerini inşa eden Cevahir Holding'in Üsküp’te 281 bin metrekare alanda, 40 katlı dört kuleden ve 60 bin metrekare alışveriş merkezinden oluşan Sky City Projesi'nde Armacell Yalıtım ürünleri tercih edildi.  Her kulede 344 daire olmak üzere toplamda 1376 daireyle hizmet verecek Sky City Projesi, Avrupa Gayrimenkul Ödülleri çatısı altında, "Karma Proje" ve "Yüksek Katlı Konut" projesi dallarında iki ödüle sahip. Proje, Deprem Mühendisliği ve Sismoloji Enstitüsünden alınan kararnameyle tescillenmiş durumda.

Balkanların en yüksek projesi olan Sky City Projesi’nde Armacell Yalıtım’ın yüksek ısı iletkenlik katsayısına sahip olan Oneflex elastomerik kauçuk köpükleri kullanılıyor.

Yüksek buhar difüzyon direnç katsayısına sahip olan Oneflex elastomerik kauçuk köpük malzemeler, tesisatlarda iyi bir ısı yalıtımı ve yoğuşma kontrolü sağlıyor. Yoğuşma kontrolü, kapalı gözenekli ve doğru kalınlıkta yapılan havalandırma ve tesisatlar korozyona karşı direnç gösterdiğinden küf, mantar veya pas oluşumunun önüne geçilmiş oluyor.
Armacell Yalıtım’ın Bursa Fabrikası’nda üretilen Oneflex elastomerik kauçuk köpüğü yalıtım ürünleri, marka projeler dahil olmak üzere yurt içi ve yurt dışında binlerce tesiste tercih ediliyor.

Aqua Therm Tashkent 2021

SODEX İstanbul 2021

29 Eylül - 2 Ekim 2021
isk sodex 2019 300x250