HVAC

İklimlendirme sektörünün öncü markası Daikin, 136 yılın en sıcak yazında kullanıcılarının sorunsuz bir yaz geçirmesi için indirimli bakım kampanyası başlattı. Daikin, Airfel, Auer ve Daylux markalı klimalar için 31 Temmuz tarihine kadar devam eden kampanyada kullanıcılarına indirimli fiyatlarla bakım hizmetinden yararlanma olanağı sağlıyor.

Daikin Satış Sonrası Hizmetler Departmanı bünyesinde yürütülen kampanya kapsamında, yüzde 25’e varan indirimlerden yararlanmak mümkün olacak.

DÜZENLİ BAKIM ENERJİ TASARRUFU SAĞLIYOR

Yetkili ve uzman kişiler tarafından yapılan klima bakımının önemine dikkat çeken Daikin yetkilileri, bu konuda şu bilgileri verdiler: “Klima uzmanı olarak anılan bir marka olarak, cihazlarımızın üretimi kadar kullanımında da verimli ve güvenli çalışmasına her zaman önem veriyoruz. Kullanıcılarımızın indirimli bakım kampanyası ile klima bakımını yaptırarak, sorunsuz bir yaz geçirmesini istiyoruz. Klimaların sadece bir yaz değil, düzenli aralıklarla bakımdan geçmesi gerekiyor. Periyodik bakım, klimanızın uzun ömürlü olmasından arzu ettiğiniz iklimlendirme konforuna kadar pek çok açıdan önem taşıyor. Düzenli aralıklarla bakım yaptırmak klimanızın ilk günkü performansını ve ilk günkü enerji tasarrufu değerlerini korumasını sağlıyor. Kullanıcılarımıza bakımı yapılmayan klimalar yüzünden yüksek faturalar ödememelerini öneriyoruz.”

Bayileri ve çağrı merkezi kanalıyla müşterilerini bilgilendiren Daikin, bu kampanyayı müşterilerine indirimli hizmet sunarken bir bilinçlendirme hareketi olarak da görüyor.

31 Temmuz tarihine kadar Daikin’in avantajlı bakım kampanyasından yararlanmak isteyen Daikin müşterileri, 444 999 0 destek merkezini arayarak, her türlü soru ve sorularına yanıt alabiliyor.

ICSG İstanbul 2021

Aqua Therm Tashkent 2021

SODEX İstanbul 2021

29 Eylül - 2 Ekim 2021
isk sodex 2019 300x250