Yangın

Yangından Korunma Malzemeleri ve Söndürme Sistemleri üretimine 2001 yılında başlayan A YANGIN, müşterilerine çözüm odaklı hizmet verebilme yolunda Satış ve Pazarlama Ekiplerine şirket içi eğitim gerçekleştirmek için sektörün Yangından Korunma Sistemleri konusunda ilk uygulamalarını ülkemize getiren nadir şirketlerden EMO'nun kurucu ortağı Numan Şahin'i konuşmacı olarak davet etti.

A Yangın Eğitim, Numan Şahin
A Yangın Eğitim, Numan Şahin
A Yangın Eğitim, Numan Şahin
Sektörde 2001 yılından beri Yangın Korunum ve Söndürme Sistemleri ile İtfaiye Ekipmanları alanında hizmet veren A Yangın Güvenlik Sistemleri San. Tic. A.Ş., şirket içi Satış ve Pazarlama Departmanları'nda çalışanlarına, yeni satış ve pazarlama yöntemleri eğitimi vermek üzere Numan Şahin'i davet etti.

Sprinkler Sistemlerini ve NFPA kurallarını Türkiyede ilk defa 1984 yılında tanıtmaya, hesaplarını yapmaya ve uygulamaya başlayan Numan ŞAHİN ve EMO Mühendislik, sektörümüzde diğer Köpüklü, Gazlı Söndürme ve Algılama sistemlerini üreten önemli markaların temsilciliğini yapmış; TTMD, TÜYAK vb. STK’ların ve MMO TESKON, KMO ve diğer Odaların çalışmalarına bildirileri ile destek vermiştir.

Eğitim modüllerini aktarırken deneyimleri ile mühendislik çözümlerinde müşterilerin ihtiyaçlarını belirleme; standartlara uygun, kaliteli ve en optimum çözümün önemi, zamanı verimli değerlendirme teknikleri, iş planı önceliklerini belirleme ve daha birçok konuda detaylı konular interaktif bir iletişimle incelenmiştir.

A YANGIN grubundaki şirketler; Yangın Algılama ve Söndürme Sistemleri, Mühendislik ve Bakım Hizmetleri uzmanlığı yanında; güncel teknolojiye yaptığı yatırımlarla kurduğu modern fabrikalarında üretilen Yangın Hortumları, Yangın Dolapları, Yangın Kapıları, her çeşit Gazlı Söndürme Sistemleri, İtfaiye Ekipmanlarını tüm sektöre ve yurtdışına tedarik etmektedir.